Співпраця Посольства Франції в Україні та Соціальної квартири для жінок з дітьми «Право на здоров’я» триває!

На початку вересня до Соціальної квартири завітав радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні, директор Французького інституту в Україні Олів’є Жако. Тоді пан Олів’є схвально оцінив роботу Соціальної квартири й ми обговорили напрямки нашої подальшої співпраці.

А у четвер, 29 вересня, пан Олів’є знову завітав до нас з іншими поважними гостями: пані головою Національних зборів Франції Яель Брон-Піве, паном Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєн де Понсен, міністром Європи й закордонних справ Катрін Колонна.

Для зустрічі клієнтки Соціальної квартири спекли печиво й булочки, запросили гостей на чаювання. У затишних умовах нашої Соціальної квартири молоді мами розповідали гостям свої історії життя. Про діяльність Квартири й плани на майбутній розвиток гостям розповіла директорка HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні й виконавча директорка МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) Галина Скіпальська, а також менеджерка Соціальної квартири Ірина Бородіна.

Гості принесли дітям корисні подарунки, а від клієнток Соцквартири на знак вдячності отримали ляльки-мотанки, зроблені своїми руками.

Дякуємо поважним гостям за увагу до Соціальної квартири й плідну співпрацю у межах діяльності УФГЗ.

Add your Comment

uk