Процедура подання скарг та пропозицій щодо діяльності мультидисциплінарних мобільних команд

Ми в МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та HealthRight International в Україні розуміємо, наскільки важливим для поліпшення якості послуг є зворотний зв’язок від клієнтів. Тому в кожному впровадженому проєкті ми особливо ретельно працюємо над процедурами подання та розгляду скарг та пропозицій.

Зокрема кожен, хто звертається по допомогу до наших мультидисциплінарних мобільних команд допомоги постраждалим від війни, одразу після надання послуг повідомляється про шляхи подання скарг та пропозицій. Це можна зробити: 

  • усно, повідомивши керівника та фахівців мобільної команди,
  • електронним листом на нашу електронну скриньку: ufph.materials@gmail.com,
  • письмовим зверненням, надісланим до нашого офісу за адресою: 0154, Київ, вул. Пирогова 4/26, офіс 11,
  • під час особистої зустрічі з координатором або керівником УФГЗ у Києві, записавшись за телефонами: +38 044 235 08 64, +38 044 235 08 66.

Більше інформації щодо процедури, а також контакти наших мультидисциплінарних мобільних команд можна знайти на інфографіках нижче.

Проєкт «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди» реалізується МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та за підтримки уряду Японії у межах СПІЛЬНО — програми реагування на війну Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), покликаної об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами для надання мультисекторальної допомоги сім’ям з дітьми.

Add your Comment

uk