Ми працюємо задля захисту тих, хто цього потребує

«Українська фундація громадського здоров’я» — це Міжнародний благодійний фонд, заснований HealthRight International, що працює у сфері охорони громадського здоров’я та захисту прав людини задля забезпечення можливостей щодо охорони здоров’я людей, що опинились у складних життєвих обставинах. Наша організація об’єднує навколо себе спільноту тих, хто прагне зробити свій внесок у сферу соціального захисту та підтримки вразливих верст населення.
Наша місія — робота для покращення якості життя та реалізації базових прав соціально-вразливих груп населення через забезпечення їх доступу до соціально-медичних, в тому числі психологічних послуг, впровадження інноваційних (соціальних) технологій, розвитку сфери соціальних та медичних послуг, посилення спроможності організацій громадянського суспільства.
📌 Разом з тим, реалізуючи значущі проєкти у партнерстві з іншими міжнародними організаціями, «Українська фундація громадського здоров’я» керується внутрішньою Політикою щодо принципів нашої діяльності. Згідно з цими регламентами, ми зобов’язуємось запобігати і викорінювати переслідування і дискримінацію в середині організації за ознаками:
✔️ етнічної приналежності,
✔️ статі,
✔️ раси,
✔️ національного походження,
✔️ релігійної приналежності,
✔️ віку,
✔️ інвалідності,
✔️ сексуальної орієнтації і політичних поглядів.
Подібні переслідування і дискримінація створюють ворожу обстановку, атмосферу страху, ворожнечі та агресії, що негативно позначається на психо-емоційному стані окремих працівників і всього колективу.
Наша організація вільна від проявів дискримінації на основі раси, кольору шкіри, світоглядів, статі, національної та етнічної приналежності, релігійних переконань, віку, сімейного стану, сексуальної орієнтації і будь-якої іншої ознаки, що захищається відповідним законодавством та надає рівні можливості для клієнтів та залучених сторін.
🙌 Питання єдності та підтримки зараз особливо важливе для кожного українця. Ми відкриті до співпраці з тими, хто поділяє нашу позицію, в тому числі — з представниками різних спільнот, яких ми вітаємо у нашій команді та активно залучаємо до всіх проєктних програм. Разом ми прагнемо забезпечити законне право кожного бути почутим, попри існуючу стигматизацію у суспільстві.
Продовжуємо роботу та невпинну боротьбу за справедливість, рівність та зміцнення громадського здоров’я в Україні.
________________________
Слідкуйте за новинами HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» також в Інстаграмі: https://www.instagram.com/healthright_international

Add your Comment

uk