210 гуманітарних наборів отримали жінки та дівчата в центрах компактного проживання внутрішньо переміщених осіб у Львові та Ужгороді у межах гуманітарної складової SafeWomenHUB

В Ужгороді гуманітарні набори Платформи SafeWomenHUB отримали жінки та дівчата, які є вимушеними переселенками.

Через міграційні процеси жінки, часто опиняються  в скрутному становищі. Закарпаття з початку повномасштабного вторгнення прийняла велику кількість ВПО — жінок та дівчат. Спеціалістами платформи був проведений аналіз потреб серед жінок та дівчат ВПО у гуманітарній допомозі. Найбільш популярними видами гуманітарної допомоги, за результатами опитування, виявились засоби гігієни, передусім зубні щітки й пасти, шампуні для волосся, вологі серветки, гелі для душу. Ці види товарів хотіли б отримати майже усі жінки, які взяли участь в опитуванні. 

Тому у межах гуманітарної складової проєкту SafeWomenHUB були сформовані гуманітарні набори, які складаються з речей першочергових  потреб. 210 таких наборів отримали жінки та дівчата в центрах компактного проживання внутрішньо переміщених осіб у Львові та Ужгороді.

Платформи SafeWomenHUB допомагає жінкам та дівчатам, шляхом офлайн та онлайн консультування. Психологині та соціальні працівниці отримують різноманітні запити, у тому числі це вирішення проблеми пов’язаних з гендерно зумовленим, сексуальним, домашнім насильством, проблеми при зміні місць проживання, різноманітні ризики внутрішньо переміщених осіб — у тому числі сексуальна експлуатація та торгівля людьми.

Платформа SafeWomenHUB — це доступні безоплатні та конфіденційні консультації психологів і соціальних працівників. Платформа була створена у квітні 2022 року МБФ «Українською фундацією громадського здоров’я». Отримати консультацію фахівців Платформи можна, звернувшись у месенджери: Telegram, Facebook, Instagram.

Проєкт SafeWomenHUB став можливим за технічної підтримки структури ООН Жінки в Україні та за  фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). 

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги ООН — це глобальний єдиний фінансовий механізм, призначений виключно для підтримки участі жінок у розбудові миру та гуманітарній діяльності.

Add your Comment

uk