SafeWomenHUB

СТВОРЕННЯ ЦЕНТРІВ КОМПЛЕКСНОГО РЕАГУВАННЯ ТА НАДАННЯ ПІДТРИМКИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ҐЕНДЕРНО ЗУМОВЛЕНОГО НАСИЛЬСТВА (ҐЗН): ІНТЕГРАЦІЯ БАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ НА СХОДІ ТА ПІВДНІ УКРАЇНИ
ЕКСТРЕНЕ ПСИХОЛОГІЧНЕ, ГУМАНІТАРНЕ ТА СОЦІАЛЬНЕ РЕАГУВАННЯ НА ПОТРЕБИ ЖІНОК ТА ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАЗНАЛИ СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА В ПЕРІОД ВІЙНИ
ПОКРАЩЕННЯ ПРИХИЛЬНОСТІ ВІЛ-ПОЗИТИВНИХ ЖІНОК І ЖІНОК ІЗ ГРУПИ РИЗИКУ ДО ЛІКУВАННЯ ВІЛ ШЛЯХОМ КОМПЛЕКСНОЇ ЕКСТРЕНОЇ ПІДТРИМКИ ТА ДОГЛЯДУ ПІД ЧАС ГУМАНІТАРНОЇ КРИЗИ В УКРАЇНІ
ЗАПОБІГАННЯ СЕКСУАЛЬНІЙ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА НАРУЗІ (ЗСЕН) В УКРАЇНІ
ВПРОВАДЖЕННЯ МОДЕЛІ БАРНАХУС ДЛЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ-ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НАСИЛЬСТВА
АДВОКАЦІЯ ТА ПІДТРИМКА МІЖГАЛУЗЕВОГО ПІДХОДУ ДЛЯ РОЗШИРЕННЯ ДОСТУПУ МОЛОДІ ТА ПІДЛІТКІВ ДО ПОСЛУГ З ПІДТРИМКИ ЗДОРОВ’Я У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ
ІНТЕГРОВАНА ПІДТРИМКА ЧЕРЕЗ МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ МОБІЛЬНІ КОМАНДИ

ПОСИЛЕНА БЕЗПЕКА ТА ВІДНОВЛЕННЯ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я ЖІНОК І ДІВЧАТ, А ТАКОЖ ДОТРИМАННЯ ЇХНІХ ПРАВ ЛЮДИНИ

SafeWomenHUBонлайн-платформа для надання невідкладної психологічної та соціально-правової допомоги жінкам та дівчатам, які постраждали внаслідок війни в Україні.

НА КОГО СПРЯМОВАНИЙ ПРОЄКТ

 • Жінки, кризова життєва ситуація яких посилилась у зв’язку з воєнними діями в Україні.
 • Жінки, які тимчасово змінили місце проживання в Україні.
 • Жінки, які емігрували за кордон.
 • Жінки, які знаходяться в зоні тимчасової окупації,
 • Жінки, які постраждали від сексуального та інших видів насильства на звільнених територіях від окупації.

ПРО ПРОЄКТ

Проєкт «Посилена безпека та відновлення психічного здоров’я жінок і дівчат, а також дотримання їхніх прав людини» реалізується МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» за підтримки ООН Жінки в Україні, при фінансовій підтримці Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF).

Платформа SafeWomenHUB направлена на виявлення постраждалих, які потребують онлайн та офлайн підтримки, та їх безпосередній доступ до платформи. Жінки та дівчата користуються послугами кваліфікованих психологів та соціальних працівників. Дистанційне надання психологічних та соціальних послуг реагує на потреби дислокованих всередині країни та за кордоном жінок та дівчат, які пережили сексуальне насильство та експлуатацію, постраждали від торгівлі людьми, а також насильства від інтимного партнера.

Мета платформи SafeWomenHUB:
✔️ Запобігати сексуальному насильству та сексуальній експлуатації, торгівлі жінками та дівчатами, які постраждали від конфлікту, шляхом підвищення їх обізнаності.
✔️ Надавати професійну психологічну допомогу жінкам та дівчатам під час війни.
✔️ Надавати соціально-правову, гуманітарну допомогу дислокованим жінкам та дівчатам у межах країни, на шляху до перетину кордону та за кордон (у Львівській та Закарпатській областях).
✔️ Підвищувати обізнаність про загрозу гендерного та сексуального насильства під час війни та про те, які служби доступні для реагування/попередження на них.
✔️ Підвищувати спроможність спеціалізованих організацій громадянського суспільства щодо боротьби з сексуальними насильством та експлуатацією, торгівлею жінками та дівчатам.

ПОСЛУГИ В РАМКАХ ПРОЄКТУ

✔️ Конфіденційні психологічні онлайн консультації.
✔️ Конфіденційні консультації соціальних працівниць у режимі онлайн та у режимі офлайн для Львівської та Закарпатської областей.
✔️ Гуманітарне реагування.
✔️ Надання комплексної соціальної, психологічної, та за рахунок перенаправлення, – правової і медичної допомоги.
✔️ Інформування щодо загроз гендерного та сексуального насильства під час війни та про те, які служби доступні для реагування на них.

КОНТАКТИ

За детальною інформацією щодо проєкту звертайтесь до координатора напрямку:

Ганна Лемешко
hanna.lemeshko@healthright.org

СТОРІНКИ

Інформація про проект

 • Термін дії 05.04.2022 - 30.11.2022
 • Донор ООН Жінки в Україні, WPHF
 • Географія Львівська та Закарпатська області, дистанційні послуги (вся Україна та інші країни)
 • Координатор Ганна Лемешко

  Маєте питання?

  uk