Мобільні команди WVI

СТВОРЕННЯ ЦЕНТРІВ КОМПЛЕКСНОГО РЕАГУВАННЯ ТА НАДАННЯ ПІДТРИМКИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ҐЕНДЕРНО ЗУМОВЛЕНОГО НАСИЛЬСТВА (ҐЗН): ІНТЕГРАЦІЯ БАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ НА СХОДІ ТА ПІВДНІ УКРАЇНИ
ЕКСТРЕНЕ ПСИХОЛОГІЧНЕ, ГУМАНІТАРНЕ ТА СОЦІАЛЬНЕ РЕАГУВАННЯ НА ПОТРЕБИ ЖІНОК ТА ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАЗНАЛИ СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА В ПЕРІОД ВІЙНИ
ПОКРАЩЕННЯ ПРИХИЛЬНОСТІ ВІЛ-ПОЗИТИВНИХ ЖІНОК І ЖІНОК ІЗ ГРУПИ РИЗИКУ ДО ЛІКУВАННЯ ВІЛ ШЛЯХОМ КОМПЛЕКСНОЇ ЕКСТРЕНОЇ ПІДТРИМКИ ТА ДОГЛЯДУ ПІД ЧАС ГУМАНІТАРНОЇ КРИЗИ В УКРАЇНІ
ЗАПОБІГАННЯ СЕКСУАЛЬНІЙ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА НАРУЗІ (ЗСЕН) В УКРАЇНІ
ВПРОВАДЖЕННЯ МОДЕЛІ БАРНАХУС ДЛЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ-ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НАСИЛЬСТВА
АДВОКАЦІЯ ТА ПІДТРИМКА МІЖГАЛУЗЕВОГО ПІДХОДУ ДЛЯ РОЗШИРЕННЯ ДОСТУПУ МОЛОДІ ТА ПІДЛІТКІВ ДО ПОСЛУГ З ПІДТРИМКИ ЗДОРОВ’Я У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ
ІНТЕГРОВАНА ПІДТРИМКА ЧЕРЕЗ МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ МОБІЛЬНІ КОМАНДИ

НАДАННЯ МІЖСЕКТОРАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ВПО ТА ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ В УКРАЇНІ

В межах проєкту створені 8 мобільних бригад кризового реагування для надання гуманітарної допомоги, соціально-психологічної та іншої підтримки ВПО та постраждалим внаслідок війни. Плануються додаткові активності з молоддю та волонтерами в центрах для ВПО. 

НА КОГО СПРЯМОВАНИЙ ПРОЄКТ

  • Внутрішньо переміщені особи та місцеве населення постраждалі від військових дій
  • Сім’ї та жінки з дітьми
  • Особливий фокус допомоги – дітей та підлітки.

ПРО ПРОЄКТ

Інтенсивна ескалація збройного насильства після бойових дій, розпочатих 24 лютого 2022 року, призвела до жахливої гуманітарної кризи. Конфлікт впливає на всі виміри життя: перешкоджає доступу до основних послуг, порушує економічну діяльність та засоби до існування та руйнує найважливіші громадські інфраструктури – у тому числі школи, лікарні, мости, водопостачання та каналізація, а також житлові будинки.

Конфлікт є кризою для дітей, ризики для їхнього життя та добробуту щодня зростають. Внутрішньо переміщені особи, біженці, люди, що постраждали внаслідок бомбардування, місцевих бойових дій, авіа та ракетних ударів, особливо жінки та діти, люди з обмеженими можливостями та/або серйозними медичними станами, а також люди похилого віку та групи меншин все частіше стикаються з перешкодами у доступі до найважливіших послуг, таких як транспорт, продукти харчування, ліки, психосоціальна підтримка та невідкладна медична допомога в постраждалих районах.

У вересні 2022 року HealthRight / МБФ Право здоров’я у співпраці з World Vision запустили проєкт BHA Ukraine Response Consortium «Addressing the Immediate Multi-Sectoral Humanitarian Needs of IDPs and Conflict-Affected Populations Inside Ukraine» / Надання міжсекторальної підтримки ВПО та постраждалим внаслідок війни в Україні, який спрямований на гуманітарне реагування та на підтримку людей у західній та центральній частині України як у «приймаючих», так і в «переселенських» громадах.

ПОСЛУГИ В РАМКАХ ПРОЄКТУ

✔️ В рамках проєкту створено 8 мобільних команд у 6 регіонах України, які будуть надавати соціально-психологічну, правову, медичну допомогу дітям та сім’ям, які постраждали від війни, з особливим фокусом на дітей та підлітків.

✔️ Проєкт організує в 6 областях спеціалізовані тренінги з подолання стресу, надбання стресостійкості, самовладання, які проведе американська організація First Aid Arts. У трьох областях проєкт буде надавати підтримку волонтерам, які працюють з дітьми з питань безпеки.

КОНТАКТИ

За детальною інформацією щодо проєкту звертайтесь до координатора напрямку.

Анастасія Паперна
anastasia.paperna@healthright.org

Інформація про проект

  • Термін дії 01.08.2022 – 30.07.2023
  • Донор WVI1 BHA
  • Географія Львівська, Закарпатська, Чернівецька, Вінницька, Київська та Дніпропетровська області
  • Координатор Анастасія Паперна

    Маєте питання?

    uk