Історія

HEALTHRIGHT INTERNATIONAL (ПРАВО НА ЗДОРОВ’Я)

Міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров’я) працює вже понад 30 років задля розширення доступу вразливих груп населення до якісних послуг охорони здоров’я та захисту прав людини у 30 країнах світу.

https://healthright.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/hr-history-1-400x300.jpg

Ми надаємо технічну допомогу і сприяємо розбудові потенціалу органів місцевої влади, місцевих неурядових організацій, інших провайдерів послуг з метою покращення надання послуг вразливим групам населення.

https://healthright.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/hr-history-2-400x300.jpg

Активно співпрацюємо з іншими неурядовими організаціями, центральними і місцевими органами влади, донорськими організаціями для пілотування інноваційних підходів та моделей для вирішення постійних і нових викликів глобальному здоров’ю та правам людини.

https://healthright.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/hr-history-3-400x300.jpg

Завдяки академічному партнерству з Нью-Йоркським університетом, який має представництва у 14 країнах, ми маємо можливість поєднувати місцевий досвід, дослідження світового рівня та глобальні ресурси. Зокрема, ми співпрацюємо з такими школами і коледжами Нью-Йоркського університету — Школою глобального громадського здоров’я, Медичною школою Гроссмана, Школою медицини, Коледжем медсестер Рорі Мейерса та Стоматологічним коледжем.

Українська фундація громадського здоров’я

Міжнародний благодійний фонд, заснований в 2008 році HealthRight International (Право на здоров’я) та очолюваною 20 жінками-лідерками з великим досвідом у питаннях гендерної рівності.

Healthright

УФГЗ ПРАЦЮЄ У СФЕРІ ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ У 22 РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

Healthright

Наша робота спрямована на забезпечення рівних можливостей щодо охорони здоров’я для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. У зв’язку із початком військової агресії Росії проти України у лютому 2022 року і зумовленою нею гуманітарною кризою, наша програмна діяльність була адаптована до нових викликів та розширена і на сьогоднішній день включає гуманітарну допомогу та підтримку постраждалих від війни.

Наші цінності:

  • професійність та розвиток
  • взаємодопомога та взаємоповага
  • орієнтація на клієнтів та корисність
  • відповідальність та прозорість
  • ефективність та результативність
  • повага та рівність
НАШІ ПРОЄКТИ
uk