Як надавати допомогу людям, постраждалим від гендерно зумовленого насильства? 

Фахівці мультидисциплінарних мобільних команд допомоги постраждалим від війни поглибили знання на цю тему під час тренінгів, що відбулися 17-20 серпня у Львові. 

Протягом чотирьох днів психологи, соціальні працівники, юристи та медики мобільних команд Львівської, Закарпатської та Дніпропетровської областей:  

  • навчалися виявляти та ідентифікувати випадки насильства, 
  • напрацювали механізм роботи з постраждалими та їхнього перенаправлення, 
  • з’ясували, якими є особливості надання соціально-психологічної допомоги дітям та дорослим,
  • розглянули міжнародні стандарти у сфері протидії гендерно зумовленого та домашнього насильства

Практичні вправи, групова робота та обмін досвідом фахівців допомогли одразу ж відпрацювати засвоєні алгоритми надання допомоги. Окрема увага в межах заходу була приділена запобіганню професійному вигоранню серед спеціалістів. 

Дякуємо тренеркам Мюріель Палларес, Анні Саєнко, Марині Кононенко та Марині Глущенко за вичерпні лекції, а учасникам — за допитливість та ініціативність. 

Проєкт «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди» реалізується МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у межах СПІЛЬНО — програми реагування на війну Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), покликаної об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами для надання мультисекторальної допомоги сім’ям з дітьми.

Add your Comment

uk