В нашій організації – кожен день – День захисту дітей

В нашій організації – кожен день – День захисту дітей. Цією місією наповнені більшість благодійних проєктів. З лютого 2022 року ми розширили й адаптували наші послуги до викликів війни. Спрямували роботу на підтримку внутрішньо переміщених осіб, зокрема родин з дітьми.

  • Збільшили кількість Денних центрів «Право на здоров’я» у відповідь на велику кількість ВПО з дітками. Наразі ми підтримуємо роботу п’яти Денних центрів Центр “Право на здоров’я” у Києві, Вінниці, Ужгороді, Львові та трьох Соціальна квартира для жінок з дітьми «Право на здоров’я» у Києві, Ужгороді та Львові. У Соціальних квартирах в період з серпня 2022 р. по квітень 2023 р. проживали мами і загалом 21 дитина, вони були забезпечені житлом, продуктами, медикаментами та підтримкою психологів і соціальних працівників. Клієнтами Денних центрів стали 4 950 дітей, де їм надали 15 211 послуг. Денні центри та Соціальні квартири функціонують за підтримки World Vision International
  • Мережа центрів Барнахус  (спеціалізовані заклади для захисту дітей, які постраждали від насильства або стали його свідками) збільшилась до шести і представлені у Київській, Вінницькій, Тернопільській, Чернівецькій та Житомирській областях. 79 дітей отримали захист та підтримку в рамках проєкту «Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей-постраждалих від насильства» за підтримки UNICEF Ukraine
  • У межах проєкту «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди» також за підтримки UNICEF Ukraine працює 70 мультидисциплінарних мобільних команд (ММК) у 20 областях України. Родини з дітками – основні клієнти проєкту. За рік надано більше мільйона послуг для майже 800 000 діток. Що важливо, майже 100 000 послуг – це психологічна підтримка!
  • З серпня 2022 року ще 8 мультидисциплінарних мобільних команд працюють у межах проєкту «Надання міжсекторальної підтримки ВПО та постраждалим внаслідок війни в Україні» за підтримки WorldVision International. Впродовж цього часу біцльше 15 000 соціально- психологічних послуг надано 11 864 дітям що постраждали від війни.
  • Для допомоги та підтримки постраждалих від ґендерно зумовленого насильства під час війни запровадили проєкт «Створення центрів комплексного реагування та надання підтримки постраждалим від гендерно зумовленого насильства (ҐЗН): інтеграція базової допомоги постраждалим на Сході та Півдні України» за підтримки FHI 360.  За час роботи проєкту вже понад 3 500 діток отримали якісні психосоціальні послуги.
  • Дбаємо про ментальне й фізичне здоров’я підлітків та молоді. Фахівці та фахівчині Платформи Support ME за рік надали більше 2 000 психосоціальних послуг для 1 228 підлітків.
  • В рамках онлайн платформ Brave&Safe Platform  та Safewomenhub постійно надається психосоціальна підтримка людям, що опинились у складних життєвих обставинах. Запити дуже часто пов’язані саме з дитячою сферою. А також ми всі розуміємо, що ментальне здоров’я батьків – це запорука щасливого дитинства дітей.

Тож дбаймо про родину, захищаємо дитину, підтримуємо здоров’я нації.

Кожен має ПРАВО НА ЗДОРОВ’Я

#HealthRight

#УФГЗ

 



 

#УФГЗ

#unicef

#HealthRight 

#УФГЗ 

#DONTGIVEUPONUKRAINE

#GBV #гендерно_зумовлене_насильство

Add your Comment

uk