тендер на обрання постачальника послуг зі створення сценарію та виготовлення анімаційного відеоролика щодо розширення правових можливостей жінок постраждалих від ГЗН/ДН
Міжнародний благодійний фонд “Українська фундація громадського здоров’я” (далі за текстом – Фонд) оголошує тендер на обрання постачальника послуг зі створення сценарію та виготовлення анімаційного відеоролика щодо розширення правових можливостей жінок постраждалих від ГЗН/ДН.
Будь ласка, ознайомтесь з тендерною документацією, що складається з:
а) даного оголошення;
б) специфікації з додатками;
в) проекту договору.
Умови проведення тендеру:
- Надані учасниками тендеру пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж 30 днів.
- Ціни мають бути зазначені в гривнях України, включаючи всі витрати, відповідно до вимог у специфікації.
- Вимоги до пропозиції, кваліфікаційні критерії та спосіб оплати – як зазначено у специфікації.
- Кінцевий термін подання пропозицій – не пізніше «16» липня 2022 р., 18:00. Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають.
- Основні критерії оцінки, що будуть впливати на кінцеве рішення щодо переможця тендеру, – згідно п. 7 специфікації.
- Переможця тендеру буде обрано на засіданні тендерної комісії, яке відбудеться, як очікується, не пізніше «16» липня 2022 р., після детальної технічної, фінансової та правової оцінки пропозицій. Протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту прийняття такого рішення організатор тендеру проінформує переможця у письмовій формі.
Пропозиції можуть надсилатись електронною поштою (відскановані документи) на адресу ел. пошти: julia.bosa@healthright.org
- Фонд залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації.
- До розгляду допускаються лише пропозиції, що відповідають вимогам даного оголошення та специфікації з додатками до нього.
- Фонд залишає за собою право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх пропозицій до укладення договору.
Будь-які питання щодо тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу julia.bosa@healthright.org
Додатки:
- Специфікація з відповідними додатками
- Проект договору.
Додатки можна отримати, звернувшись електронною поштою на адресу julia.bosa@healthright.org або за посиланням під оголошенням.
Дякуємо за співпрацю.
Форма специфікації
Специфікація на обрання постачальника послуг на розробку сценарію та виготовлення анімаційного відеоролика щодо розширення правових можливостей жінок, постраждалих від ГЗН/ДН
- Опис продукту (товарів, робіт, послуг)
Лот | Найменування | Характеристики |
1 | Анімаційне відео щодо розширення правових можливостей жінок, постраждалих від ГЗН/ДН
|
– Очікується, що підрядна організація під загальним керівництвом представника ООН Жінки в Україні та представника Української Фундації громадського здоров’я буде залучений у наступні завдання:
1. Розробити сценарій (сюжет) анімаційного відео щодо розширення правових можливостей жінок постраждалих від ГЗН/ДН згідно структури, розробленої ООН Жінки. Структура додається. 2. Розробити концепцію анімаційного відео 3. Розробити анімаційне відео ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: 1. Тип відеоролика – предметний 2. Стилістика – монохромна анімація з персонажами 3. Хронометраж – до 4-х хвилин 4. Звуковий трек (супровід) 5. Озвучування анімації (диктор) 6. Субтитри англійською мовою 7. Концепція, скрипт.
|
- Вимоги до якості продукту
_________________________________________________________________
- Загальний об’єм закупки
Створення одного анімаційного відеоролика щодо розширення правових можливостей жінок, постраждалих від ГЗН/ДН
- Умови поставки та оплати
Послуга поставляється одноразово.
Учасник визначає ціни на послуги у гривні з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені та передбачені законодавством, витрат на транспортування, страхування, навантаження, розвантаження, сплату митних тарифів, комісійних, інсталяцію обладнання, навчання персоналу, гарантійне обслуговування та усіх інших витрат.
Надані учасниками тендеру пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж 60 днів.
Договір буде укладений і оплата буде здійснюватися у гривнях України. Умови постачання: за домовленістю.
Умови оплати – по факту постачання, 50% передоплата, 100% передоплата (вказати в комерційній пропозиції Ваш варіант)
Термін виконання робіт – до «15» серпня 2021 р.
- Особливі умови (гарантія тощо)
_____________________________________________________________
- Кваліфікаційні критерії
6.1. Суб’єкт підприємницької діяльності за законодавством України (юридична або фізична особа);
6.2. Не є платником ПДВ.
- Ключові критерії оцінки тендерних заявок
Пропозиція (разом з додатками до неї) оцінюється за допомогою бальної системи та ваги критеріїв оцінки. В сумі вага критеріїв оцінки становить 100%:
- вартість послуги – 60%
- досвід надання аналогічних послуг – 20%
- термін надання – 10%
- умови оплати – 10%
Розрахунки показників по бальній системі відбуваються наступним чином:
Ціна є кількісним показником, отже рейтинг по цінам вираховується по формулі нижче:
(Найнижча вартість)/(Вартість, що оцінюється)×макс.бал*×вага критерію
*максимальний бал складає 5 балів.
Для розрахунку оцінки за критеріями, що не мають кількісного вираження, кожен член Комісії оцінює від від 1 до 5 балів кожному окремому постачальнику за кожним окремим критерієм. Рейтинг за критерієм вираховується наступним чином:
Середнє арифметичне (від балів,виставлених всіма членами Комісії окремому постачальнику за окремим критерієм) × вага критерію
Переможцем визначається постачальник, що має найбільший сумарний рейтинг.
- Зміст тендерних заявок
Учасники повинні включати таку інформації до тендерних заявок:
- Копії реєстраційних документів;
- Портфоліо
- Комерційна пропозиція
ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ
на розробку сценарію та виготовлення анімаційного відеоролика щодо розширення правових можливостей жінок постраждалих від ГЗН/ДН
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Технічне завдання розроблено в рамках проєкту «Посилення потенціалу сектору юстиції для ефективного впровадження законодавства про домашнє насильство та законне розширення можливостей постраждалих від домашнього насильства та жінок, що перебувають у групі ризику у Донецькій та Луганській областях», який реалізовується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізовують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), у партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я».
Інформація про проєкт:
Відзначаючи принцип належної сумлінності, що випливає з міжнародної Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та прямо виражений у Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW), ратифікованої Україною у 1981році, від держав-сторін вимагається вжити конкретних заходів для захисту жінок від насильства, притягнення до відповідальності кривдників та запобігання подальшим актам насильства. Безпека жертви та відповідальність кривдників за гендерно зумовлене насильство ґрунтуються на ефективній відповіді держави на насильство щодо жінок. Для забезпечення безпеки та гідності жертви мають бути вжиті комплексні заходи захисту.
Україна досягла значного прогресу у вдосконаленні законодавчої бази щодо запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству, у тому числі шляхом криміналізації домашнього насильства та приведення до відповідності інших злочинів, пов’язаних з гендерно зумовленим насильством, до стандартів, закріплених у Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами. Замінивши Закон України від 2001 року «Про попередження насильства в сім’ї», у 2017 році Верховна Рада України прийняла Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».
Новий закон декларує нульову толерантність щодо домашнього насильства та його соціальну небезпеку і запроваджує тимчасові заборонні приписи стосовно кривдника, видані поліцією, та обмежувальні приписи, видані судами, для забезпечення ефективного захисту постраждалих осіб від домашнього насильства.
Беручи до уваги відносно нове законодавство про домашнє насильство та запровадження тимчасових та довгострокових заборон / обмежень, як інноваційний для України механізм захисту осіб, які постраждали від домашнього насильства, необхідно забезпечити відповідне і уніфіковане застосування законодавчої бази щодо домашнього насильства, використовуючи, як орієнтир, існуючі національні стандарти у сфері гендерно зумовленого насильства та положення міжнародних конвенцій про права людини, щодо яких Україна прийняла зобов’язання про реалізацію.
Проєкт впроваджується у двох регіонах Східної України: Луганській та Донецькій областях 20 цільових громадах:
Луганська область: Біловодська ОТГ, Кремінська ОТГ, Новоайдарська ОТГ, Попаснянська ВЦА, Рубіжанська ОТГ, Сєвєродонецька ВЦА, Щастинська ВЦА, Широківська ВЦА, Станично-Луганська ВЦА, Гірська ВЦА.
Донецька область: Великоновосілківська ОТГ, Добропільська ОТГ, Дружківська ОТГ, Мар’їнська ВЦА, Курахівська ОТГ, Хлібодарівська ОТГ, Очеретинська ВЦА, Соледарська ОТГ, Торецька ВЦА, Званівська ОТГ
МЕТА ТА ОБСЯГ ЗАВДАННЯ
ЗАВДАННЯ:
Очікується, що підрядна організація під загальним керівництвом представника ООН Жінки в Україні та представника Української Фундації громадського здоров’я буде залучений у наступні завдання:
- Розробити сценарій (сюжет) анімаційного відео щодо розширення правових можливостей жінок постраждалих від ГЗН/ДН згідно структури, розробленої ООН Жінки. Структура додається.
- Розробити концепцію анімаційного відео
- Розробити анімаційне відео
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип відеоролика – предметний
- Стилістика – монохромна анімація з персонажами
- Хронометраж – до 4-х хвилин
- Звуковий трек (супровід)
- Озвучування анімації (диктор)
- Субтитри англійською мовою
- Концепція, скрипт.
Часові рамки
Початок контракту: 11.07.2022
Закінчення контракту: 15.08.2022
Досвід роботи та кваліфікаційні вимоги
- Щонайменше 4 роки релевантного професійного досвіду в галузі розробки анімаційних відео.
Компетенції:
- Відмінні навички підготовки проєктів
- Своєчасно надавати результати своє роботи;
- Відмінні навички міжособистісного спілкування;
- Здоровий глузд, ментальна зрілість для створення позитивного робочого середовища;
УПРАВЛІННЯ ТА КООРДИНАЦІЯ
Роботою експерта керує координаторка проєкту МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» Юлія Боса, яка погоджує всі заходи, передбачені цим технічним завданням, приймає та безпосередньо координує роботу експерта.
У супровідному листі вкажіть, які подібні роботи (портфоліо) ви вже робили, відповідний професійний досвід, кошторис на виготовлення анімаційного відео згідно технічного завдання.
Контактна особа: Боса Юлія
(+38 067 214 18 42)