Технічні завдання менеджера львівської регіональної команди

Міжнародна організація HealthRight International та заснована нею в Україні МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошують конкурс на посаду менеджера Львівської регіональної команди.

Передбачається, що менеджер регіональної команди відповідатиме за впровадження та координацію проекту “ActionAids” у Львівському регіоні, метою якого є удосконалення лікування ВІЛ, психічного та репродуктивного здоров’я та добробуту ВІЛ-інфікованих осіб та жінок з групи ризику під час гуманітарної кризи в України шляхом надання екстреної підтримки та допомоги цільовим групам, щоб задовольнити їхні конкретні потреби.

Інформація про замовника: HealthRight International (Право на здоров’я) – міжнародна благодійна організація, яка працює у сфері громадського здоров’я та захисту прав людини з метою забезпечення доступу до медичних та соціальних послуг для вразливих верств населення. HealthRight International працює в Україні з 2005 року як представництво іноземної неурядової організації. МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно зумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Термін надання послуг: вересень 2022 р. – липень 2023 р. із можливістю продовження.

Географія: Львівська область.

Місцезнаходження замовника послуг: м. Київ, метро Університет, вул. Пирогова, 4/26 оф.11

Зайнятість: повна. 

Основні цілі: Загальна координація діяльності денного центру, соціальної квартири та аутрич команду з метою досягнення кількісних та якісних показників проекту у Львівському регіоні.

Основні функції:

 • Налагодження співпраці з місцевими закладами охорони здоров’я, що надають послуги із лікування ВІЛ та ІПСШ, та надають послуги ЗПТ.
 • Налагодження співпраці із місцевими НУО, що залучені до боротьби із епідемією ВІЛ/СНІД та подоланнями наслідків гуманітарної кризи, спричиненої повномасштабним військовим вторгненням російської федерації в Україну.
 • Загальна організація та координація діяльності денного центру та соціальної квартири.
 • Підготовка та узгодження робочого плану та бюджету на період вересень 2022 – липень 2023 рік щодо діяльності денного центру та соціальної квартири у місті Львові. Формування графіку на місяць та координація виконання плану з залученими за напрямками фахівцями.
 • Введення бази даних, ведення документації проекту відповідно до вимог положення про моніторинг і оцінку.
 • Координація втілення інформаційної стратегії з метою розповсюдження інформції про діяльність проекту та становленню іміджу організації.
 • Організація та проведення робочих зустрічей команд денного центру та соціальної квартири з метою обговорення надання послуг цільовій групі проєкту та його реалізації в форматі офф- лайн та он-лайн.
 • Організація та координація процесу залучення до проекту клієнток, що відносяться до цільових груп проекту.
 • Організація роботи та контроль діяльністі аутрич команд.
 • Складання графіку проведення візитів контролю якості наданих в рамках проекту послуг та здійснення візитів з метою забезпечення виконання якісних та кількісних показників проекту.
 • Планування та організація разом із координатором проекту процесу закупівель, необхідних для досягнення завдань проекту у Львівському регіоні.
 • Рутинна комунікація з координатором проекту та надання проміжної узагальненої інформації щодо діяльності проекту у регіоні.

Вимоги до кандидатів:

Основні вимоги:

 1. Вища освіта в соціальній сфері, громадському здоров’ї, громадському адмініструванні, юридичній, економічній сфері.
 2. Мінімум 3 роки досвіду роботи в міжнародних проектах технічної допомоги
 3. Відсутність стигми щодо жінок з груп ризику та вмотивованість працювати із даною категорією населення.

Особисті якості:

 • Високий рівень відповідальності;
 • Стратегічне та аналітичне мислення;
 • Націленість на результат;
 • Відмінні організаторські здібності та лідерські компетенції;
 • Прагнення працювати в благодійній організації;

Загальні умови участі у конкурсі: 

До участі в конкурсі запрошуються надавачі послуг, які відповідають зазначеним вимогам;

Вимоги до форми конкурсної пропозиції (має включати наступні пункти):

 • Інформація про надавача послуг та його досвід роботи, включаючи CV виконавця;
 • Пропозиція щодо ціни послуги;

Просимо надсилати своє резюме (CV)  на електронну адресу: Angelina.Yakovenko@healthright.org

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров`я)  є роботодавцем рівних можливостей і не дискримінує у своєму виборі та працевлаштуванні на основі раси, кольору шкіри, релігії, статі, національного походження, політичної приналежності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку.

Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації.

Період надання робіт: 1 вересня 2022  – 30 липня 2023 року

Add your Comment

uk