ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБНИК ВЕБ ПЛАТФОРМИ (ЧАТ БОТУ), АДМІНІСТРАТОР (далі – спеціаліст IT)

Міжнародна організація HealthRight International та заснований нею в Україні МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошують конкурс на посаду спеціаліста IT.

Передбачається, що спеціаліст IT відповідатиме за розробку чат-боту та його подальше адміністрування.

Дана діяльність впроваджується в рамках проекту, метою якого є удосконалення лікування ВІЛ, психічного та репродуктивного здоров’я та добробуту ВІЛ-інфікованих осіб та жінок з групи ризику під час гуманітарної кризи в України шляхом надання екстреної підтримки та допомоги цільовим групам, щоб задовольнити їхні конкретні потреби (далі – проект).

Проект здійснюється за підтримки МІЖНАРОДНОГО АЛЬЯНСА ЗА ПРАВА, РІВНІСТЬ ТА СОЛІДАРНІСТЬ «ЕКШНЕЙД ІСПАНІЯ» (ALIANZA/ACTIONAID SPAIN) (АА SP).

Завдання чат-боту: створення можливості отримання необхідних інформаційних та консультативних послуг онлайн шляхом використання веб платформи.

Цільові групи: ВІЛ-позитивні жінки та жінки груп ризику щодо інфікування ВІЛ, які:

1) перебувають під ризиком переривання лікування ВІЛ або ЗПТ у зв’язку з гуманітарною кризою в Україні та проблемами психічного здоров’я, пов’язаними з війною;

2) є переселенками з районів активних бойових дій, виїжджають за кордон або є біженками в європейських країнах;

3) пережили сексуальне насильство на територіях, які були або залишаються окупованими російськими військами;

4) належать до груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ (наркозалежні, працівниці комерційного сексу, особи, які перебувають у конфлікті із законом) та уразливих груп (вагітні жінки, матері, матері-годувальниці і жінки, які виховують малолітніх дітей).

Інформація про замовника:

HealthRight International (Право на здоров’я) – міжнародна благодійна організація, яка працює у сфері громадського здоров’я та захисту прав людини з метою забезпечення доступу до медичних та соціальних послуг для вразливих верств населення. HealthRight International працює в Україні з 2005 року як представництво іноземної неурядової організації.

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно зумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації. 

Строк надання послуг: листопад 2022 р. – липень 2023 р. 

Географія охоплення проектом: усі області України, країни Європи

Зайнятість: часткова

Основні цілі: Створення ефективного онлайн інструменту надання психологічних та консультативних послуг клієнткам проекту з метою сприяння їх інтеграції у нові громади, у яких вони опинилися внаслідок військових дій на території України.

Основні функції:

  1. Розробка веб платформи (чат-боту), що відповідає наступним вимогам:
  • можливість автоматично, за запитом користувача, надавати інформацію, що стосується визначеного переліку тем, консультування за якими передбачено проектом.
  • можливість отримувати зворотній зв’язок від клієнтів, що скористалися сервісом, з метою оцінки корисності та якості отриманої інформації, удосконалення бази даних, що вкладені у веб платформу та надання додаткової консультативної допомоги клієнту, у разі необхідності.
  • можливість організовувати онлайн консультування у реальному часі (за попереднім записом) із психологом, консультантом з України, чи з країни, з якої отримано запит.
  • можливість отримувати статистичну та аналітичну інформацію щодо роботи чат-боту, за запитом замовника, для моніторингу ефективності та планування заходів із вдосконалення веб платформи.
  • можливість оновлювати інформацію у частині надання автоматичної інформації.
  1. Зведення бази даних, що буде вкладена у чат-бот, участь у процесі верифікації інформації, що використовується.
  2. Технічна підтримка веб платформи протягом дії проекту, з метою вдосконалення та розширення її функціоналу, постійного розширення бази даних, участь у верифікації інформації та забезпечення переадресацїї запитів клієнтів на консультування, у реальному часі, до відповідних консультантів проекту.

Передбачається, що:

  • чат-бот буде включати в себе від 400 до 600 варіантів кінцевих відповідей;
  • за період діяльності проекту послугами чат-боту скористаються щонайменше 10000 клієнток.

Платформа – Telegram (з подальшою можливістю розширення у Facebook, Instagram).

Дизайн та айдентика:

  • зручний інтуїтивний інтерфейс;
  • видимі підказки, приклади і типи запитань, які можна поставити боту (prompts);
  • доброзичливий тон, спілкування на рівних, можливість діалогу;
  • візуальне втілення ідентичності – доброзичливий робот-експерт.

Тестування та вдосконалення – чат-боту буде необхідних певний період часу для  тестування та виправлення помилок.  Має бути передбачена можливість вдосконалення  інформаційного наповнення та отримання зворотного зв’язку від користувачів на постійній основі.

Очікується, що до 14 листопада 2022 року, виконавцем будуть надані послуги із створення чат боту, його тестування та  наповнення первинним обсягом інформації, що  буде отримана із зведеної бази даних.

Зокрема, виконавець має надати такі послуги:

  1. Здійснити проектування чат-бота (UI/UX) з урахуванням графічного оформлення та складання інструкції для користувача.
  2. Здійснити розробку програмної архітектури чат-бота, NLU-модуля для забезпечення розуміння повідомлень користувача, діалогового рушія для генерації відповідей.
  3. Здійснити розробку API для зовнішньої взаємодії та інтеграції.
  4. Здійснити розробку та інтеграцію чат-бота в Telegram.
  5. Провести навчання чат-бота на розуміння повідомлень (відкритих запитань користувачів).
  6. Провести конвертацію даних для навчання чат-бота.
  7. Провести первинне навчання генератора відповідей, а також здійснити розробку інструменту для інтерактивного навчання чат-бота експертом предметної області.
  8. Провести розміщення та налаштування чат-бота на сервері.
  9. Провести запуск і тестування чат-бота.
  10. Виправлення помилок після тестування.

Вимоги до кандидатів

Основні вимоги:

  1. Кандидат має мати відповідний досвід у створення подібних веб платформ та має надати портфоліо із не менш ніж 3 проектів;
  2. Кандидат має надати контакти попередніх замовників з метою отримання відгуків щодо задоволення якістю наданих їм послуг (не менш ніж два).

Загальні умови участі у конкурсі

До участі в конкурсі запрошуються надавачі послуг, які відповідають зазначеним вимогам.

Вимоги до форми конкурсної пропозиції (має включати наступні пункти):

  • Інформація про надавача послуг та його досвід роботи, включаючи CV виконавця;
  • Пропозиція щодо ціни послуги;

Просимо надсилати своє резюме (CV)  на електронну адресу: Angelina.Yakovenko@healthright.org

Період надання послуг: 27 жовтня 2022  – 30 липня 2023 року

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров`я)  є роботодавцем рівних можливостей і не дискримінує у своєму виборі та працевлаштуванні на основі раси, кольору шкіри, релігії, статі, національного походження, політичної приналежності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку.

Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації.

Add your Comment

uk