ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ АСИСТЕНТ ПРОЕКТУ

Міжнародна організація HealthRight International та заснований нею в Україні МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошують конкурс на посаду асистент проекту.

Передбачається, що асистент проекту здійснюватиме операційний супровід та асистування координатору та менеджеру проекту в його реалізації.

Дана діяльність впроваджується в рамках проекту, метою якого є удосконалення лікування ВІЛ, психічного та репродуктивного здоров’я та добробуту ВІЛ-інфікованих осіб та жінок з групи ризику під час гуманітарної кризи в України шляхом надання екстреної підтримки та допомоги цільовим групам, щоб задовольнити їхні конкретні потреби (далі – проект).

Проект здійснюється за підтримки МІЖНАРОДНОГО АЛЬЯНСА ЗА ПРАВА, РІВНІСТЬ ТА СОЛІДАРНІСТЬ «ЕКШНЕЙД ІСПАНІЯ» (ALIANZA/ACTIONAID SPAIN) (АА SP).

Цільові групи

ВІЛ-позитивні жінки та жінки груп ризику щодо інфікування ВІЛ, які:

1) перебувають під ризиком переривання лікування ВІЛ або ЗПТ у зв’язку з гуманітарною кризою в Україні та проблемами психічного здоров’я, пов’язаними з війною;

2) є переселенками з районів активних бойових дій, виїжджають за кордон або є біженками в європейських країнах;

3) пережили сексуальне насильство на територіях, які були або залишаються окупованими російськими військами;

4) належать до груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ (наркозалежні, працівниці комерційного сексу, особи, які перебувають у конфлікті із законом) та уразливих груп (вагітні жінки, матері, матері-годувальниці і жінки, які виховують малолітніх дітей).

Інформація про замовника:

HealthRight International (Право на здоров’я) – міжнародна благодійна організація, яка працює у сфері громадського здоров’я та захисту прав людини з метою забезпечення доступу до медичних та соціальних послуг для вразливих верств населення. HealthRight International працює в Україні з 2005 року як представництво іноземної неурядової організації.

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно зумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Географія охоплення проектом: усі області України, країни Європи

Зайнятість: постійна

Основні завдання асистента проекту:

 • Наповнення та оновлення бази даних для веб-платформи (чат-боту), спрямованої на підтримку цільової аудиторії проекту.
 • Письмові та усні переклади українською та англійською мовами, пов`язані з підготовкою документації проекту.
 • Операційна підтримка, зворотній зв`язок (листування, уточнення, комунікація із командами проекту у регіонах).
 • Підготовка угод для надавачів послуг: перевірка, прийом, сортування, розсилка.
 • Підготовка та надсилання звітної інформації всім партнерам проекту щодо його реалізації.
 • Підготовка матеріалів для проведення навчальних заходів, інформаційних матеріалів в рамках проекту.
 • Редагування макетів інформаційних матеріалів.
 • Збір, переклад та опрацювання історій клієнтів.

Основні вимоги:

 • вища освіта (рівень бакалавра/магістра) у відповідних сферах;
 • відмінне володіння англійською мовою (рівень Advanced);
 • досвід перекладу офіційних документів, програмних звітів тощо;
 • мультизадачність та стресостійкість, результативність;
 • міжособисті навички комунікації та вміння працювати в команді

Термін надання послуг: листопад 2022 р. – липень 2023 р.

Як подати заявку:

Надіслати своє резюме (CV) та мотиваційний лист англійською мовою  на електронну адресу: Angelina.Yakovenko@healthright.org

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров`я)  є роботодавцем рівних можливостей і не дискримінує у своєму виборі та працевлаштуванні на основі раси, кольору шкіри, релігії, статі, національного походження, політичної приналежності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку.

Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації.

Add your Comment

uk