SafeWomenHub допомагає жінкам і дівчатам, постраждалим від війни

НПовномасштабна війна в Україні збільшила ризики, пов’язані із порушенням прав жінок та дівчат. Такий стан речей робить питання доступу до медичної, соціальної й психологічної допомоги пріоритетним напрямком роботи організацій, які опікуються питаннями громадського здоров’я.

Так, нещодавно у межах нового проєкту Української фундації громадського здоров’я розпочала роботу платформа SafeWomenHUB – місце надання невідкладної психологічної, гуманітарної та соціально-правової допомоги жінкам та дівчатам, які постраждали від війни.

У SafeWomenHUB ми допомагаємо жінкам із зон ризику:

  • кризова життєва ситуація яких посилилась через війну в Україні;
  • які тимчасово змінђили місце проживання в Україні або емігрували за кордон;
  • які перебувають на територіях тимчасової російської окупації;
  • які постраждали від сексуального та інших видів насильства на звільнених від російських військ територіях.

Дистанційний формат надання психологічних, соціальних та юридичних послуг дозволяє нам швидко реагувати на потреби жінок та дівчат, які пережили сексуальне насильство та експлуатацію, постраждали від торгівлі людьми, а також насильства від інтимного партнера.

Психологічну допомогу офлайн наші фахівці надають у Києві, Київській області, Львові та на Закарпатті. Кейс-менеджер та соціальні працівниці проєкту також консультують щодо отримання статусу ВПО та біженця, гуманітарної допомоги й пошуку житла.

За майже два місяці роботи проєкту уже понад сто жінок отримали консультації та підтримку від фахівців платформи SafeWomenHUB. Психологічні й психотерапевтичні консультації вже отримують дванадцять жінок, які зазнали сексуального насильства від російських військових.

Жінки з визволених від окупаційних російських військ територій Київської, Миколаївської та Харківської областей отримують психотерапевтичний супровід від фахівців проєкту. Також наші клієнтки отримують гуманітарну допомогу від проєкту та спеціалізованих волонтерських центрів.

Про SafeWomenHUB ми детально інформуємо у Telegram-каналі, на сторінках у фейсбуці та в інстаграмі.

Проєкт SafeWomenHUB став можливим за технічної підтримки структури ООН Жінки в Україні та фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF).

Add your Comment

uk