Представники World Vision International та HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні, Управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Львівської міської ради завітали до Центру матері і дитини «Незламні матусі» у Львові

Представники World Vision International та HealthRight International в Україні, Управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Львівської міської ради завітали до Центру матері і дитини «Незламні матусі» у Львові

Центр матері і дитини «Незламні матусі» – це два будинки з усіма найнеобхіднішими умовами для комфортного тимчасового перебування вагітних жінок, які мають статус ВПО.

Зараз у Центрі мешкає 14 жінок: 11 з них уже стали мамами, ще троє – в очікуванні. Усі жінки переїхали до Львова з Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Харківської та Дніпропетровської областей. Також у центрі разом із мамами перебуває 25 дітей: троє дошколят, 11 немовлят і 11 школярів. Три родини – багатодітні.

Гості познайомилися з роботою Центру, поспілкувались з його мешканками, а також розповіли про початок реалізації проєкту «Надання міжсекторальної підтримки ВПО та постраждалим внаслідок війни в Україні» у Львові.

Проєкт імплементується міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні у партнерстві з World Vision International за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID.

У межах проєкту створені  8 мобільних бригад кризового реагування для надання гуманітарної допомоги, соціально-психологічної та іншої підтримки ВПО з дітьми та постраждалим внаслідок війни у Києві, Львові, Вінниці, Ужгороді, Чернівцях і Дніпропетровській області.

Також у межах проєкту заплановані групові заходи для дітей та молоді задля покращення їхнього психоемоційного стану та добробуту.

HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні реалізує ще один проєкт у партнерстві з World Vision – «Екстрене реагування для задоволення базових потреб сімей ВПО, які постраждали внаслідок війни в Україні». У межах цього проєкту ми підтримуємо Денний центр та Соціальну квартиру для жінок з дітьми «Право на здоров’я» у Києві, створюємо такі ж Центри й Соцквартири у Вінниці та Ужгороді.

Add your Comment

uk