Практичні тренінги для гуманітарних працівників у межах проєкту «Запобігання сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН) в Україні»

Триває навчальна програма у межах проєкту «Запобігання сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН) в Україні» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

28-29 липня, а також 2 серпня 2022 року, були проведені зустрічі з гуманітарними працівниками, які були присвячені практичним аспектам виявлення та надання допомоги постраждалим від СЕН.

Майже 500 учасників тренінгів за ці дні плідно працювали разом з експертками МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» Вірою Гончарук та Анною Саєнко над розглядом завдань із запобігання випадків СЕН.

За програмою тренінгів, учасники:

  1. Пригадали поняття та керівні принципи ЗСЕН, якими вони керуються у своїй діяльності.
  2. Працювали у групах над запропонованими кейсами подій: виявляли ознаки порушень, визначали сценарій дій при виявленні випадків СЕН, а також шляхи їх запобігання.
  3. Презентували напрацювання мінігруп та обговорювали їх з усіма колегами.

Щиро дякуємо усім присутнім за активну участь та співпрацю!

Нагадаємо, що робота над проєктом «Запобігання сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН) в Україні» розпочалась у червні цього року. Передумовою його створення стала важка гуманітарна криза, спричинена агресією Росії та її вторгнення на територію нашої країни 24 лютого 2022 року.

В умовах війни становище дітей та жінок стає вкрай вразливим. Їх потреби у гуманітарній допомозі зростають, а доступ до гендерночутливих послуг та захисту від сексуальної експлуатації та наруги обмежується.

Проєкт «Запобігання сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН) в Україні» покликаний знизити ризики випадків гендерного насильства, а також випадків сексуальної експлуатації та наруги з боку гуманітарних працівників.

Add your Comment

uk