Новорічна зустріч команди HealthRight та УФГЗ

З усієї України з’їхалися співробітники Представництва HealthRight в Україні та Міжнародного благодійного фонду Українська фундація громадського здоров’я” у Київ. Так, ми працюємо по різним куточкам нашої держави і реальна зустріч майже всіх членів команди відбувається не часто.

Тому цей захід був особливим: з дрес-кодом, подарунками, елементами тімбілдінгу, таємним Сантою, смаколиків, фотографом. На декілька годин, люди які весь рік працювали задля забезпечення добробуту інших, самі змогли відпочити і відволіктись від  повсякденної напруги.

Вже традицією на таких заходах є звернення Директорки організації Скіпальської Галини. Вона підбила підсумки не легкого 2022 року, та розказала про плани на Переможний 2023 рік. Звісно не обійшлось без подарунків, душевних та корисних до створення яких була залучена українська художниця Марічка Рубан. 

Знайомства з “новенькими” в команді, теплі обійми “ветеранів” колективу, обговорення робочих моментів та креація майбутніх проєктів – все це в залі готелю ALFAVITO.  На жаль, тиждень по тому саме в цей готель влучила ракета окупантів і прекрасний зал опинився під завалами. Ми виражаємо співчуття загиблим та пораненим від атак агресора, і закликаємо усіх дотримуватись правил безпеки.

Ми дуже вдячні партнерам NESEHNUTI, за їхньої підтримки в рамках зустрічі реалізувався проєкт «Профілактика синдрому емоційного вигоряння». 50 працівників та надавачів послуг МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», які фізично працюють в різних куточках України (Київ, Львів, Ужгород, Дніпро, Запоріжжя), мали змогу зібратись, познойомитись наочно, прийняти участь в програмі святкового тімбілдінгу для поліпшення емоційного стану команди та підняття морального духу. В одній з багатьох активностей на заході, члени команди писали список планів на наступний рік. Тепер, кожен це робить інакше, ніж до війни. Більш виважено і реалістично. Ми бажаємо, щоб усі плани здійснилися і не тільки у членів нашої команди, а в усіх українців. 

Особливо наше загальне головне бажання! нашого Переможного 2023 року! 

#HealthRight  #healthright_Україна   #УФГЗ   #HealthRight_команда

  

 

Add your Comment

uk