Навчання команд Денних центрів та Соціальних квартир

💻 Насичений навчаннями січень у фахівців та фахівчининь команд Денних центрів та Соціальних квартир.

📖 Програма “Діти і війна: навчання технік зцілення” була розроблена колективом фахівців міжнародної організації CHILDREN AND WAR FOUNDATION первинно для організації психологічної допомоги дітям в часі війни на території колишньої Югославії. З того часу дана методика застосовувалася також у багатьох інших країнах земної кулі охоплених війною чи іншими подіями з масованим психотравмуючим впливом, зокрема різного роду стихійними лихами.
Методика створена на основі сучасних науково-базованих підходів травмо-фокусованої КПТ. Методика “Діти і війна” дає можливість застосувати принципи втручань КПТ не на рівні спеціалізованої психотерапевтичної допомоги, а на рівні втручань “низької інтенсивності”, що дозволяє охопити базовою психологічною допомогою велику кількість дітей у режимі раннього втручання у відповідь на досвід психотравмуючих подій. Це можливо також завдяки ефективному груповому формату застосування даної методики та залученню батьків у форматі окремих сесій. В ході цих зустрічей батьки не тільки отримують підтримку для себе, але й вчаться принципів підтримки дітей на дорозі зцілення та розуміння за чим слідкувати у їхньому стані та коли, в разі потреби, необхідно звертатися за більш спеціалізованою допомогою.
 
🙌Саме тому команди Денних Центрі та Соціальних Квартир 19-21 січня 2023 року відвідували семінар “Діти і війна: навчання технік зцілення”
📕Ведучі програми
Фахівці команди Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії – сертифіковані тренери, що пройшли відповідне навчання від міжнародної фундації “Діти і війна”.
 
📚Тематика програми
✔Розуміння психотравмуючого впливу війни на психічне здоров’я дітей
✔Наслідки психотравми, симптоми та механізми розвитку ПТСР, модель зцілення та резилієнтності
✔Модель програми “Діти та війна: навчання технік зцілення”, досвід застосування в інших країнах, дані досліджень програми, можливості застосування в контексті ситуації в Україні
✔Загальні принципи організації програми та ведення груп
✔Головні техніки для етапу стабілізації та модель навчання їх в контексті групи
✔Техніки для опрацювання травматичної пам’яті, принципи їх безпечного застосування
✔Модель роботи з батьками
✔Менеджмент реакцій ведучих груп, принципи турботи про себе та захисту від вигорання
 
📜По завершенню учасники отримали сертифікати від Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.
Даний сертифікат надає право проводити групи для дітей та батьків за методикою “Діти та війна: навчання технік зцілення”, а також застосовувати базові техніки ТФ-КПТ у форматі індивідуального психологічного консультування з дітьми та молоддю.
 

оманди

#HealthRight #healthright_Україна #УФГЗ

#денні_центри #проти_насильства #тренінг #навчання #гуманітарна_допомога

 

Add your Comment

uk