Начально-практичний тренінг

#тренінг

Команди Представництва HealthRight International в Україні та МБФ “Українська  фундація громадського здоров’я” завжди навчаються та підвищують кваліфікацію. Начально-практичний тренінг: «Архетипи: протокол комунікації з клієнтом згідно з його архетипом» відбувся в головному офісі організацій. Це тренінг одного дня, з використанням міні-лекцій, дослідження та закріплення отриманих знань, групових та індивідуальних практичних вправ з арт-терапії, тілесно-орієнтованої терапії та дихальних технік.

Мета даного тренінгу: створення інструкції та опанування ефективного практичного інструментарію для вибудовування конструктивної та плідної комунікації з клієнтом, виходячи з його провідного архетипу.

Системне виконання цих практик є профілактикою вигоряння, стабілізації  нервової системи під час емоційного перевантаження, а також  збільшення ККД свого організму. Що дуже актуально в умовах сьогодення.

Тренінг проводила Оксана Королович:

  • Психологиня PhD, психотерапевтка. Сімейна системна терапевтка, травматерапевтка, тілесно-орієнтована терапевтка, перинатальна психологиня. Навчальна тренерка, супервізорка. Медіаторка.
  • Президентка Громадської організації «Міжнародне співтовариство жінок «Лагерта». Засновниця та директорка “Території розвитку та освіти від Оксани Королович”.
  • Ініціаторка та провідна експертка проєкту для вдів «Жінки героїв».
  • Експертка з 25-річним досвідом у галузі сімейної системної та перинатальної психології, травматерапії та тілесно-орієнтованої терапії, трансперсональної та екзистенційної психології. Експертка у галузі психології відносин, психології чоловіка та психології жінки.

http://oksanakorolovych.com/uk

https://www.facebook.com/oksanakorolovych

https://www.facebook.com/Korolovych.Oksana

https://www.instagram.com/oksanakorolovych

#HealthRight

#УФГЗ

#команда

 

Add your Comment

uk