МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс на посаду координатора проекту мультидисциплінарних мобільних бригад

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс на посаду координатора проекту мультидисциплінарних мобільних бригад, в рамках реалізації проєкту «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди», за фінансової підтримки ЮНІСЕФ.

Інформація про замовника: МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно зумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Інформація про проєкт: Інтенсивна ескалація збройного насильства після бойових дій, розпочатих 24 лютого 2022 року, призвела до жахливої гуманітарної кризи. Ця остання ескалація є ринковою через масове переміщення населення по всій країні та в сусідні країни та зростаючу кількість причин. Конфлікт впливає на всі виміри життя: перешкоджає доступу до основних послуг, порушує економічну діяльність та засоби до існування та руйнує найважливіші громадські інфраструктура – у тому числі школи, лікарні, мости, водопостачання та каналізація, а також житлові будинки. Конфлікт є кризою для дітей, ризики для їхнього життя та добробуту щодня зростають.

Постійні бойові атаки збройними силами Російської Федерації  на цивільне населення та цивільну інфраструктуру та відсутність безпечних проходів створюють спіральні ризики захисту та становлять серйозну загрозу життю тисяч мирних жителів, які намагаються втекти від бойових дій. Підвищені ризики безпеки, руйнування мостів і доріг, а також відсутність ресурсів або інформації про те, де знайти безпеку та житло, є додатковими перешкодами для безпечного пересування. Жінки та діти, люди з обмеженими можливостями та/або серйозними медичними станами, а також люди похилого віку та групи меншин все частіше стикаються з перешкодами у доступі до найважливіших послуг, таких як транспорт, продукти харчування, ліки, психосоціальна підтримка та невідкладна медична допомога в постраждалих районах.

В березні 2022 року Українська фундація громадського здоров’я в співпраці з Дитячим фондом ООН в Україні (UNICEF) запустили проєкт «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди», який спрямований на гуманітарне реагування та  на підтримку людей у ​​західній та центральній частині України як у «приймаючих», так і в «переселенських» громадах. В рамках проєкту планується створити 50 мобільних бригад в 11 регіонах України, які будуть надавати соціально-психологічну, правову, медичну допомогу дітям та сім’ям, які постраждали від війни, з особливим фокусом на вагітних жінок,  жінок із дітьми, дітей та підлітків.

Географія проєкту: Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Чернівецька, Рівненська, Івано-Франківська, Житомирська, Вінницька, Волинська, Хмельницька та Дніпротеровська області.

Координація: мультидисциплінарних мобільних команд в Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Чернівецька, Рівненська, Івано-Франківська, Житомирська, Вінницька, Волинська, Хмельницька та Дніпротеровська області.

Місце роботи:  м. Ужгород (координатор) та м. Львів (координатор).

Зайнятість: 8 год на день, 40 годин на тиждень.

Термін реалізації проекту: березень-вересень 2022 з можливим продовженням.

Основні цілі: загальна координація роботи 25 мультидисциплінарних мобільних бригад, після погодження з керівництвом організації в обраних областях із регіонів реалізації проєкту: Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Чернівецька, Рівненська, Івано-Франківська, Житомирська, Вінницька, Волинська, Хмельницька та Дніпротеровська області областях, відповідно до методик УФГЗ та її засновника HealthRight International (Право на здоров`я),  набір та управління персоналом представників мультидисциплінарних мобільних команд, покращення UN IMS форми, планування та забезпечення проведення тренінгів та навчань для надавачів послуг в регіонах проєкту, реалізація заходів проєкту з метою надання допомоги населенню, постраждалому від воєнних дій в Україні.

Основні функції:

 1. Організація та проведення робочих зустрічей з представниками місцевої влади та партнерських організацій з метою забезпечення роботи мультидисциплінарних мобільних команд, включення цільової групи діти.
 2. Моніторинг місцевих організацій та вивчення їх спроможності щодо надання послуг в рамках проєкту в результаті перенаправлення від мультидисциплінарних мобільних команд.
 3. Координація, погодження та забезпечення підписання угод з місцевими партнерами (державними та місцевими) для забезпечення роботи мультидисциплінарних мобільних команд.
 4. Забезпечення, спільно з місцевими партнерами, набору надавачів соціально-психологічних, юридичних та медичних послуг у члени мультидисциплінарних мобільних команд (в тому числі проведення інтерв’ю за потреби), у випадку звільнення персоналу.
 5. Координація розробки, оновлення та впровадження системи оцінки ефективності роботи членів мобільних бригад (UN IMS форм), спільно з залученими експертами та підготовка і надання рекомендацій донорам, партнерам, керівництву УФГЗ щодо заміни членів мобільних бригад, удосконалення форми.
 6. Підготовка плану реалізації проєкту в частині роботи мультидисциплінарних мобільних команд. Підготовка бюджету проєкту в частині роботи мобільних команд та підвищення їх кваліфікації, закупки обладнання, моніторингу та аналізу роботи бригад, за потреби. Надання пропозицій керівництву та донорам в частині підготовки робочих планів та бюджету, заходів.
 7. Здійснення моніторингових візитів з метою оцінки ефективності роботи мобільних команд, підготовка звітів та рекомендацій для донорів, партнерів та керівництва УФГЗ на основі проведених візитів.
 8. Координація формування угод щодо надання необхідного пакету послуг надавачами послуг (їх написання, стан виконання, перевірка, візування). Перевірка звітів надавачів послуг щодо забезпечення утримання мультидисциплінарних мобільних команд у затверджених відповідних регіонах реалізації проєкту, які закріплені за координатором.
 9. Консультування та підтримка зворотнього зв’язку з мобільними командами щодо планування виїздів, надання необхідного пакету послуг, заповнення відповідної звітної документації, охоплення клієнтів послугами.
 10. Координація з ІТ-спеціалістом подання мобільними командами та заповнення відповідної звітної документації та вхідної он-лайн форми первинної оцінки випадку  членів  мультидисциплінарних мобільних команд, надання рекомендацій керівництву, партнерам та донорам.
 11. Аналіз результатів вхідних он-лайн форм мобільних бригад соціально-психологічної допомоги з метою забезпечення ефективності та контролю надання неоюхідних послуг.
 12. Координація підготовки історій клієнтів, фото членами мультидисциплінарних мобільних команд для розміщення в ЗМІ, звітах, чи на вимогу донора. Забезпечення візібіліти проєкту.
 13. Координація з супервізорами результатів проведених психологічних супервізій мобільних команд. Аналіз супервізійних звітів, поданих супервізорами, розробка рекомендацій. Надання рекомендацій партнерам, донорам та керівництву УФГЗ щодо покращення роботи бригад.
 14. Формування технічного завдання та координація здійснення закупівлі обладнання для забезпечення функціонування мультидисциплінарних мобільних команд у відповідності до потреб мобільної команди та цілей проєкту.
 15. Координація та планування проведення тренінгів, вебінарів та навчань в рамках проєкту та інших заходів відповідно до робочого плану проєкту.

Інші функції:

 1. Написання оголошень щодо заходів реалізації проєкту та підготовка інформації для тендерів в частині діяльності мультидисциплінарних мобільних команд.
 2. Листування з державними установами, партнерами проєкту, членами мультидисциплінарних мобільних команд.

Звітування:

 1. Підготовка щомісячних та щоквартальних звітів щодо реалізації проекту та роботи мультидисциплінарних мобільних команд (якісних, кількісних показників) для УФГЗ та засновника УФГЗ (до 10 числа наступного місяця за звітний період, правлінню УФГЗ щоквартально), ЮНІСЕФ (за запитом).
 2. Підготовка щомісячних звітів та рекомендацій щодо здійснених моніторингових візитів та проаналізованих онлайн форм, проведених для бригад тренінгів, вебінарів та супервізій (до 10 числа наступного місяця за звітний період).

Вимоги:

 • Вища освіта в соціальній сфері, громадському здоров’ї, громадському адмініструванні, юридичній сфері чи менеджменту.
 • Мінімум 3 роки досвіду роботи в міжнародних проектах технічної допомоги.
 • Досвід менеджменту проєктів з ООН структурами, ЄС, або USAID.
 • Вільне володіння англійською мовою є перевагою.

Резюме англійською та українською мовами подавати на halyna.skipalska@healthright.org  до 03 квітня 2022 року.

Add your Comment

uk