Добрим людям на здоров’я

#ММК_healthright  

📍 м. Київ

Саме з думкою про користь для здоров’я формували та роздавали новорічні гуманітарні набори від Міждисциплінарних мобільних команд HealthRight

Продуктові набори складались з якісних та корисних продуктів, які, на жаль, не всі можуть собі дозволити: трав’яні чаї, сік, продукти здорового харчування, зернове печиво, сухофрукти, горішки тощо.

Набори роздавали сім’ям ВПО, особам, що постраждали від війни та тим, що стоять на обслуговуванні у ММК.

“Добрим людям на здоров’я” — так між собою назвали цю акцію члени команди ММК. 

️У вересні 2022 року Представництво HealthRight International «Право здоров’я» в Україні у співпраці з World Vision запустили проєкт BHA Ukraine Response Consortium «Надання міжсекторальної підтримки ВПО та постраждалим внаслідок війни в Україні, який спрямований на гуманітарне реагування та на підтримку людей у західній та центральній частині України як у «приймаючих», так і в «переселенських» громадах».

В рамках проєкту створено 8 мобільних команд у 6 регіонах України, які надають соціально-психологічну, правову, медичну допомогу дітям та сім’ям, які постраждали від війни, з особливим фокусом на дітей та підлітків.

Проєкт організує спеціалізовані тренінги з подолання стресу, надбання стресостійкості, самовладання, які проводить американська організація First Aid Arts. Проєкт також надає підтримку волонтерам, які працюють з дітьми в сфері питань безпеки.

Проєкт спрямований на допомогу:

  • Внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню, що постраждало від військових дій.
  • Сім’ям та жінкам з дітьми.
  • Особливий фокус допомоги – дітям та підліткам.

#ММК_healthright #мобільні_команди

#HealthRight #healthright_Україна #УФГЗ

#денні_центри #проти_насильства #тренінг #навчання #гуманітарна_допомога

 

Add your Comment

uk