10-12 грудня у Києві відбувся ярмарок соціальних підприємств зі всієї країни «Ключ до свободи»

Усі підприємства-учасники заходу працюють з соціальною місією. Їхня мета — подолання гендерно зумовленого, зокрема домашнього насильства. Як вони це роблять — надають можливість жінкам, які постраждали від насильства, стати фінансово незалежними.

Таку можливість забезпечує проєкт з посилення економічної спроможності жінок, який імплементує МБФ «Українська фундація громадського здоров‘я» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) та за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Відвідувачі заходу могли купити товар або скористатися послугами, які надають соціальні підприємства, представлені на виставці. Наприклад — придбати ексклюзивний одяг або замовити друк унікального принту на худі, пошиття сорочки за власним ескізом або розмальовування шовкової хустини.

Окрім цього, гості виставки могли долучитися до безоплатних майстер-класів: з пошиття та розпису екоторбинок, секретів створення світлин від відомих фотографів, технік заварювання кави тощо.

«Я думала швиденько усе подивитися, але зрозуміла, що для цього не вистачить цілого дня. Адже можна не тільки купити цікаве вбрання, але й долучитися до арттерапії, спробувати різноманітні б’юті-процедури, поласувати тістечками та кавою, а ще послухати лекції кар’єрних радниць», — поділилися враженнями відвідувачка виставки.

На ярмарок також завітали перша леді України Олена Зеленська, представник UNFPA в Україні Хайме Надаль, заступниця Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Ольга Ревук, заступник Голови місії в Посольстві Великої Британії в Україні Ніколас Гаррокс, а також виконавча директорка Української фундації громадського здоров‘я Галина Скіпальська.

Ярмарок соціальних підприємств «Ключ до свободи» — це яскравий доказ, що кожен та кожна мають можливості та підтримку бути вільними від гендерно зумовленого, й зокрема домашнього насильства.

Add your Comment

uk