Історія пані Вероніки з Миколаєва

☎️На початку січня наша команда Інтегрованого центру разом з Миколаївським міським центром соціальних служб отримала виклик щодо вчинення домашнього насильства.

📩До служби звернулася Вероніка, мати трьох дітей, у якої чоловік регулярно п’є та вчиняє вдома скандали. Жінці набридло це терпіти, діти все бачать та їх психологічний стан викликав у неї занепокоєння.

🏠Приїхавши за адресою, наша бригада побачила, що чоловік був на підпитку, кричав на всіх членів родини, називав поганими словами. Психолог спробував утихомирити кривдника та вивів в іншу кімнату. При огляді помешкання та всіх членів родини, команда зрозуміла, що крім Вероніки та її трьох дітей (дівчинки та двох хлопчиків), проживала бабуся чоловіка.

😥Умови проживання виявились дуже скрутні. Одразу звернули увагу на те, що дівчинка повзає, а не ходить, а на наше питання чи зверталася мати до лікаря, вона відповіла, що сімейний лікар виїхав на початку війни. Після цього вона не знала, куди звернутися. Наша команда запропонувала приїхати до лікаря нашого Інтегрованого центру комплексної підтримки.

🔍В ході роботи з сім’єю виявилося, що родина не оформила статус багатодітної родини та не отримує допомоги від держави.

✔Окрім цього, так як батько не працює майже 10 місяців, у родини великий борг за комунальні послуги. Вони сподівалися, що через війну все анулюють. Наш юрист пояснив, що борги треба реструктурувати та, по можливості, сплачувати.

📑При підготовці документів до комунальних служб, виявилося, що будинок не переоформлений у спадщину, юрист підготував дорожню карту, що треба робити крок за кроком.

👨‍⚕️При огляді дитини лікар виявив відставання у розвитку. Наразі дитина проходить обстеження та чекає на висновок комісії ЛКК для підтвердження інвалідності.

📑Надалі соціальні працівники підготували механізм оформлення державної допомоги по догляду за дитиною з інвалідністю.

📠Чоловіку запропонували стати на облік в Центр зайнятості.

✋Старші діти разом з Веронікою прийшли на індивідуальні бесіди з дитячим психологом. Робота з ними ще триває.

✴До щасливого кінця ще далеко, але перші кроки сім’я вже зробила. Сподіваємося, що вони впораються, а ми будемо підтримувати цю родину та направляти до покращення їх життя. Все залежить тільки від бажання щось змінити, ми завжди поруч та готові допомогти.

І варто лише прийняти правильне рішення всередині себе та зробити крок, звернувшись за підтримкою до кваліфікованих спеціалістів, які готові надавати допомогу кожному, хто її потребує.

🖇Проєкт: «Створення центрів комплексного реагування та наданння підтримки постраждалим від гендерно зумовленого насильства (ГЗН): інтеграція базової допомоги постраждалим на Сході та Півдні України».

📍Україна, місто Миколаїв

Історія пані Вероніки

Всі імена змінені.

Потрібна допомога?

📩

Пишіть в повідомлення /https://www.facebook.com/brave.safe.platform/

📞

Або телефонуйте нашим менеджерам 👇

0 800 33 2980

На фото: Вероніка з командою Інтегрованого центру.

#clients_stories

#brave_safe_platform

#healthright

#fhi360 #УФГЗ#GBV #гендерно_зумовлене_насильство #насильство #впо

Add your Comment

uk