️️«Денний центр «Право на здоров’я» – це перш за все про співчуття та участь»

Денний центр «Право на здоров’я» – це безпечний простір для допомоги тим, хто цього потребує найбільше. Своєю історією поділилась Євгенія, з якою ми познайомились у нашому центрі в м. Вінниця.
_____________________________
🖍️ Їй 34 роки. Заміжня, двоє дітей: доньці 8 років, сину 4 місяці. І останні пів року життя вона перебуває у місті Вінниця. Її рідне місто не окуповане, але постійно зазнає обстрілів.

Переїхавши до Вінниці, вони оформили довідки ВПО і могли отримувати допомогу в гуманітарних штабах. Денний центр «Право на здоров’я» – завершальне місце, куди сім’я звернулися за допомогою. А також першим і єдиним місцем, яке з ними до теперішнього часу.

💭 «Наше знайомство відбулося у серпні, – розповідає Євгенія. – Нам не лише надали продуктову допомогу, памперси та харчування дітям, а також допомогу психологічну. Я хочу наголосити на тому, що Денний центр «Право на здоров’я» – це перш за все про співчуття та участь. Тут при зустрічі обіймають і запитують як справи, чим можуть допомогти. А допомагають насправді багато чим. Після продуктової допомоги ми змогли отримати дуже потрібні для молодшого сина речі – підлоговий килимок, що розвиває, і стільчик для годування. Речі вважаю незамінними, дуже рятують у догляді за немовлям. На килимку ми проводимо дуже багато часу, а стільчиком для годування тільки починаємо користуватися, а це дуже зручно, тому що вводимо прикорм.

Старша донька також полюбила Денний центр «Право на здоров’я», постійно відвідує із задоволенням дитячу кімнату, де з дітьми займаються творчістю та дають можливість реалізувати свої фантазії та дитячі мрії, щоб швидше адаптуватись до нинішнього життя. Двічі на тиждень у дітей відбуваються тематичні арт-терапевтичні заняття. Для комфорту вони займаються в окремій кімнаті, де обов’язково пропонують чай та солодощі…

Я дуже вдячна команді Денного центру «Право на здоров’я» за можливості, які вони відкривають для людей у біді, за доброзичливість та звичайно, за щирі обійми. Хочеться, щоб якнайбільше людей дізнавалося про діяльність даного закладу та приходили в цю організацію, де віри в краще стає трохи більше, жити в новій реальності трохи легше і де люди стають щасливішими!», – розповіла Євгенія.
_________________________
📌 Сьогодні в Україні створено уже 6 Денних центрів, які реалізуються за підтримки:
◽ м. Київ, м. Ужгород, м. Вінниця: World Vision (WV) – міжнародна організація з надання допомоги, розвитку та захисту інтересів у роботі з дітьми, сім’ями та спільнотами, з метою подолати бідність і несправедливість,
◽ м. Львів: ActionAid Spain (ALIANZA/ACTIONAID SPAIN) (АА SP) – міжнародний альянс за права, рівність та солідарність.

Робота Денних центрів спрямована на допомогу:
✔️ Дорослим і дітям у складних життєвих обставинах
✔️ Сім’ям ВПО з дітьми
✔️ Постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі

📍 Більше про послуги Денних Центрів дізнавайтесь на сайті: https://bit.ly/3GRH7va
Також слідкуйте за новинами у соцмережах:
Facebook https://www.facebook.com/Healthright.Center
Instagram https://www.instagram.com/healthright.center/

Add your Comment

uk