Більш, ніж вдвічі охопимо послугами охорони здоров’я уразливі групи населення

Щороку HealthRight та УФГЗ, наші місцеві партнери навчають сотні спеціалістів, надають прямі послуги тисячам клієнтів, і допомагають десяткам тисяч людей в Україні отримати доступ до послуг охорони здоров’я.

Тому що здоров’я – це право кожного

Новини & Події

Переможці конкурсу малих грантів в рамках проекту "Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні"

В рамках проекту “Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в України”, експертна комісія у складі представників Міністерства соціальної політики України, МБФ “Української фундації громадського здоров’я”, ВГЦ “Волонтер” та Представництва Європейського Союзу в Україні обрало 4 організації: 1.Товариство феміністок “Прогресивні жінки”, м. Вінниця; 2. Громадський Рух “Віра, надія, любов”, м. Одеса; 3. Херсонський осередок

[ Читати далі ]

Тренінги за програмою «Сходинки» для курсантів Кримінально-виконавчої служби

Організація «Право на здоров’я» (HealthRight International) в Україні розпочала тренерські курси за програмою «Сходинки» для курсантів Інституту кримінально-виконавчої служби (КВС).

[ Читати далі ]

Запрошуємо молодих дизайнерів взяти участь у творчому конкурсі

Ви молоді, талановиті, розумієтеся на дизайні та вважаєте, що насильство є ознакою слабкості? Покажіть свої вміння й приєднайтеся до конкурсу, щоб виграти 400, 200 і 100 євро за перші місця. У рамках конкурсу треба створити дизайн плакатів на тему попередження насильства щодо жінок, відправити макети у форматі EPS до 8 грудня 2015 на електронну пошту maryna.grudiy@healthright.org .

[ Читати далі ]