Більш, ніж вдвічі охопимо послугами охорони здоров’я уразливі групи населення

Щороку HealthRight та УФГЗ, наші місцеві партнери навчають сотні спеціалістів, надають прямі послуги тисячам клієнтів, і допомагають десяткам тисяч людей в Україні отримати доступ до послуг охорони здоров’я.

Тому що здоров’я – це право кожного

Новини & Події

Тендер щодо проведення дослідження розвитку інтегрованих медико-соціальних послуг для ВІЛ-позитивних підлітків: сучасні виклики, потреби і можливості (на прикладі м. Києва)

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс на проведення дослідження «Розвиток інтегрованих медико-соціальних послуг для ВІЛ-позитивних підлітків: сучасні виклики, потреби і можливості» в рамках проекту «Розробка моделей інтегрованих медико-соціальних послуг для ВІЛ-позитивних підлітків», фінансованого ЮНІСЕФ. Інформація про замовника: МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRightInternational) з

[ Читати далі ]

Презентація програми психосоціальної допомоги дітям та батькам з числа внутрішньо переміщених осіб з Луганської та Донецької областей

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) та Представництво міжнародної організації «Право на здоров’я» (HealthRightInternational) спільно з МБО «Фонд Східна Європа» за фінансової підтримки ChildFundDeutschland, реалізують ініціативу допомоги дітям та батькам, які тікали від насильства зі Сходу України. Діяльність спрямована на підвищення спроможності соціальних працівників, психологів, вчителів та волонтерів в м. Києві та Київській області з питань надання психосоціальної допомоги та адаптації внутрішньо переміщених дітей та їхніх батьків.

[ Читати далі ]

Тендер щодо проведення дослідження діючої системи послуг з протидії насильству щодо жінок

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – українська благодійна організація, заснована у 2008 році організацією «Право на здоров’я» (HealthRight) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив. Ці ініціативи полягають у наданні життєво важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям і молоді.

[ Читати далі ]