Більш, ніж вдвічі охопимо послугами охорони здоров’я уразливі групи населення

Щороку HealthRight та УФГЗ, наші місцеві партнери навчають сотні спеціалістів, надають прямі послуги тисячам клієнтів, і допомагають десяткам тисяч людей в Україні отримати доступ до послуг охорони здоров’я.

Тому що здоров’я – це право кожного

Новини & Події

HealthRight Клініка з прав людини: результати роботи з полоненими від катувань в 2020 році

У 2020 році до HealthRight Клініки з прав людини звернулись 642 особи: військовослужбовці, учасники бойових дій в АТО/ООС, внутрішньо переміщені особи, політичні в’язні, з них 385 — потерпілі від катувань згідно з Конвенцією ООН проти тортур, якою користується команда проєкту. Команда клініки надала їм психологічні та соціальні, юридичні консультації, забезпечила первинну психологічну підтримку.

[ Читати далі ]

Анонс! Інтеграція та соціалізація ветеранів АТО/ООС: проблеми, практика та досвід надання допомоги. Як цю проблему вирішують в Україні?

1 березня 2021 року відбудеться підсумковий форум «Практика, досвід роботи та перспективи надання соціально-психологічної допомоги учасникам бойових дій АТО/ООС та членам їх родин».

[ Читати далі ]

Домашнє насильство: погляд через проблемні моменти в наданні допомоги жертвам насильства

У вересні 2020-го 32-річна Марія з двома синами — тримісячним і півторарічним — опинилася на вулиці. Після того, як орендодавець вигнав сім’ю з будинку, а цивільний чоловік, який є батьком дітей і який періодично бив Марію, зник у невідомому напрямку…
Про проблемні моменти в наданні допомоги жертвам насильства читайте у статті Галини Скіпальської

[ Читати далі ]