Більш, ніж вдвічі охопимо послугами охорони здоров’я уразливі групи населення

Щороку HealthRight та УФГЗ, наші місцеві партнери навчають сотні спеціалістів, надають прямі послуги тисячам клієнтів, і допомагають десяткам тисяч людей в Україні отримати доступ до послуг охорони здоров’я.

Тому що здоров’я – це право кожного

Новини & Події

Запрошуємо медиків, соціальних працівників та психологів на безоплатний дистанційний курс «Здоров’я підлітків»

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (ЦГЗ) оголошує про початок реєстрації на навчання у першому відкритому дистанційному курсі «Здоров’я підлітків». Слухачі курсу дізнаються про новітні медичні практики, методи психосоціального супроводу пацієнтів та особливості роботи з підлітками, зокрема: про найбільш поширені проблеми здоров’я підліткового віку; як кваліфіковано надавати допомогу, а також консультувати підлітків

[ Читати далі ]

Запрошуємо організації громадянського суспільства до участі у навчальних вебінарах «Підвищення потенціалу неурядових організацій щодо обізнаності з питань гендерно зумовленого та домашнього насильства та організації роботи з клієнтами в умовах COVID-19»!

Запрошуємо організації громадянського суспільства до участі у навчальних вебінарах «Підвищення потенціалу неурядових організацій щодо обізнаності з питань гендерно зумовленого та домашнього насильства та організації роботи з клієнтами в умовах COVID-19»! 03, 06, 07, 08, 09, 10 вересня відбудуться вебінари для представників і представниць ГО з Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Тернопільської,

[ Читати далі ]

Що робити батькам, щоб налагодити стосунки з підлітком?

Підлітковий період є нелегким у взаєминах батьків з дитиною. З одного боку, підліток прагне самостійності, незалежності та вже не поспішає слухати поради батьків. З іншого, він ще не є сформованою особистістю, а тому дуже потребує батьківської підтримки (навіть, якщо всією поведінкою намагається показати протилежне). Здорові сімейні стосунки у підлітковому віці впливають на формування дорослої людини.

[ Читати далі ]