Більш, ніж вдвічі охопимо послугами охорони здоров’я уразливі групи населення

Щороку HealthRight та УФГЗ, наші місцеві партнери навчають сотні спеціалістів, надають прямі послуги тисячам клієнтів, і допомагають десяткам тисяч людей в Україні отримати доступ до послуг охорони здоров’я.

Тому що здоров’я – це право кожного

Новини & Події

«Я змінюю своє життя після домашнього насильства»

26 листопада клієнтки Соціальної квартири взяли участь у груповому занятті «Я змінюю своє життя після домашнього насильства». Метою групової роботи було розширити знання про домашнє насильство та як йому запобігти надалі.

[ Читати далі ]

Реальні історії: Марина, клієнтка Центру «Право на здоров'я»

«Зрозуміти, що проблема наших стосунків – не в мені, було складно, не обійшлося й без сторонньої допомоги. У підсумку я розійшлася з чоловіком, залишилася одна з немовлям і чотирирічною дитиною.
Дізналася про безкоштовну психологічну та юридичну допомогу в Центрі «Право на здоров’я», зараз відновлюю сили.»

[ Читати далі ]

До 16 днів активізму проти ГЗН громади на сході України забезпечили інформаційними матеріалами

Напередодні міжнародної кампанії «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства», в межах реалізації проєкту «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях на Сході Україні» МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» спільно з ООН Жінки в Україні забезпечили громади Луганської, Донецької та Запорізької областей інформаційною продукцією щодо протидії гендерно зумовленому, у тому числі домашньому насильству.

[ Читати далі ]