Більш, ніж вдвічі охопимо послугами охорони здоров’я уразливі групи населення

Щороку HealthRight та УФГЗ, наші місцеві партнери навчають сотні спеціалістів, надають прямі послуги тисячам клієнтів, і допомагають десяткам тисяч людей в Україні отримати доступ до послуг охорони здоров’я.

Тому що здоров’я – це право кожного

Новини & Події

Як працював і чого досягнув Денний центр «Право на здоров’я» у 2021 році?

У 2021 році фахівці Центру продовжили надавати комплексні послуги: соціальні, психологічні, юридичні та реабілітаційні. Вони активно працювали у напрямках запобігання суїцидальної поведінки підлітків та молоді. Важливу частину роботи вони присвятили профілактиці відмов від новонароджених дітей, розповсюдження ВІЛ та інших інфекційних захворювань.

[ Читати далі ]

10-12 грудня у Києві відбувся ярмарок соціальних підприємств зі всієї країни «Ключ до свободи»

Ярмарок соціальних підприємств «Ключ до свободи» — це яскравий доказ, що кожен та кожна мають можливості та підтримку бути вільними від гендерно зумовленого, й зокрема домашнього насильства.

[ Читати далі ]

У Києві з’явиться четвертий в Україні Барнахус – Центр для дітей, які постраждали від насильства або стали його свідками

Київ стане наступним містом, де, за підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», працюватимуть над створенням Центру захисту та соціально-психологічної підтримки у процесі правосуддя дітей, які постраждали або стали свідками насильства (модель Барнахус). Минулого тижня в Києві відбувся тренінг «Напрацювання механізмів реалізації пілотного проєкту щодо захисту та

[ Читати далі ]