Більш, ніж вдвічі охопимо послугами охорони здоров’я уразливі групи населення

Щороку HealthRight та УФГЗ, наші місцеві партнери навчають сотні спеціалістів, надають прямі послуги тисячам клієнтів, і допомагають десяткам тисяч людей в Україні отримати доступ до послуг охорони здоров’я.

Тому що здоров’я – це право кожного

Новини & Події

Прес-конференція: «Потреби жінок, дівчат та вразливих категорій населення в умовах конфлікту»

7 квітня МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» взяла участь у прес-конференції: «Потреби жінок, дівчат та вразливих категорій населення в умовах конфлікту». Говорили про роботу мобільних бригад, які надають першу психосоціальну допомогу потерпілим від гендерно обумовленого насильства жінкам в уражених конфліктом 5 східних областях (Донецькій, Луганській та сусідніх областях).

[ Читати далі ]

Тендер на організацію проведення одного трьохденного та одного дводенного тренінгів в період квітень - червень 2016 р. В місті Київ в рамках проекту «Сходинки» для дітей та молоді, які перебувають у конфлікті із законом

Організація та проведення тренінгів буде здійснюватися в рамках проекту : Просвітницько-профілактична програма «Сходинки» для дітей та молоді, які перебувають у конфлікті із законом   Інформація про замовника: Міжнародна організація «Право на здоров’я» (HealthRight International)  – міжнародна благодійна організація,  яка працює у сфері охорони громадського здоров’я та захисту прав людини задля забезпечення можливостей щодо охорони здоров’я

[ Читати далі ]

«Жінки України: право на мир, безпеку, свободу від насильства та сталий розвиток»

18 березня 2016 року директорка представництва організації “Право на здоров’я” Галина Скіпальська виступила з промовою «Жінки України: право на мир, безпеку, свободу від насильства та сталий розвиток» в рамках 60 Сесії Комісії ООН щодо статусу жінок. Ми публікуємо повний текст промови.

[ Читати далі ]