Більш, ніж вдвічі охопимо послугами охорони здоров’я уразливі групи населення

Щороку HealthRight та УФГЗ, наші місцеві партнери навчають сотні спеціалістів, надають прямі послуги тисячам клієнтів, і допомагають десяткам тисяч людей в Україні отримати доступ до послуг охорони здоров’я.

Тому що здоров’я – це право кожного

Новини & Події

Денний центр і соцквартира потребують вашої підтримки

Кожного дня працівники HealthRight Денного центру в м. Києві самовіддано працюють, аби не лише допомогти, а й подарувати віру і впевненість у майбутньому тим, хто цього потребує – підліткам, молоді та жінкам, які зазнали насилля або ж опинились у скрутних умовах чи групі соціального ризику. 

[ Читати далі ]

Фахівці з 15 регіонів України дізналися про особливості надання допомоги постраждалим від гендерно зумовленого та домашнього насильства

У грудні відбулося 6 інтерактивних вебінарів на тему «Підвищення потенціалу неурядових організацій щодо обізнаності з питань гендерно зумовленого і домашнього насильства та організації роботи з клієнтами».

[ Читати далі ]

Вінницькі фахівці дізналися про особливості опитування дітей, які постраждали від або стали свідками насильства

Як правильно налагодити взаємодію, побудувати комунікацію та опитати дитину — у грудні навчалися спеціалісти Вінницької області, які будуть залучені до надання комплексних спеціалізованих послуг на базі міжсекторального центру захисту для дітей, які постраждали та/або стали свідками насильства, кримінального правопорушення (модель Барнахус).

[ Читати далі ]