Більш, ніж вдвічі охопимо послугами охорони здоров’я уразливі групи населення

Щороку HealthRight та УФГЗ, наші місцеві партнери навчають сотні спеціалістів, надають прямі послуги тисячам клієнтів, і допомагають десяткам тисяч людей в Україні отримати доступ до послуг охорони здоров’я.

Тому що здоров’я – це право кожного

Новини & Події

Розпочався другий цикл навчань для Вінницьких фахівців щодо особливостей опитування дітей, які постраждали від або стали свідками насильства

19 січня 2021 року стартувало друге триденне навчання для спеціалістів Вінницької області, які будуть залучені до надання комплексних спеціалізованих послуг на базі міжсекторального центру захисту для дітей, які постраждали та/або стали свідками насильства, кримінального правопорушення (модель Барнахус).

[ Читати далі ]

Денний центр і соцквартира потребують вашої підтримки

Кожного дня працівники HealthRight Денного центру в м. Києві самовіддано працюють, аби не лише допомогти, а й подарувати віру і впевненість у майбутньому тим, хто цього потребує – підліткам, молоді та жінкам, які зазнали насилля або ж опинились у скрутних умовах чи групі соціального ризику. 

[ Читати далі ]

Фахівці з 15 регіонів України дізналися про особливості надання допомоги постраждалим від гендерно зумовленого та домашнього насильства

У грудні відбулося 6 інтерактивних вебінарів на тему «Підвищення потенціалу неурядових організацій щодо обізнаності з питань гендерно зумовленого і домашнього насильства та організації роботи з клієнтами».

[ Читати далі ]