Більш, ніж вдвічі охопимо послугами охорони здоров’я уразливі групи населення

Щороку HealthRight та УФГЗ, наші місцеві партнери навчають сотні спеціалістів, надають прямі послуги тисячам клієнтів, і допомагають десяткам тисяч людей в Україні отримати доступ до послуг охорони здоров’я.

Тому що здоров’я – це право кожного

Новини & Події

7 травня відбулася спільна зустріч представників МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та ГО «Клуб Еней»

У зустрічі взяли участь виконавча директорка МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (далі – УФГЗ) Галина Скіпальська, координаторка проєктів УФГЗ Оксана Савенко, менеджерка Денного центру «Право на здоров’я» Людмила Сабадаш, та представниці ГО «Клуб Еней» Велта Пархоменко та Аліна Сарнацька.

[ Читати далі ]

Лише 26,4% жінок, які зазнали сексуального насильства, повідомили про це відповідні служби

Про це свідчать результати дослідження факторів, асоційованих із випадками сексуального насильства, на територіях сходу України, що охоплені збройним конфліктом. Дослідження проводили науковці Школи глобальної охорони громадського здоров’я Нью-Йоркського університету, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», міжнародної організації HealthRight International (Право на здоров’я) та її представництва в Україні.

[ Читати далі ]

Унікальність просвітницько-профілактичної програми тренінгових занять для підлітків «Сходинки до здоров’я»

Більшість профілактичні програми, які впроваджують на основі традиційних освітніх підходів, не сприяють засвоєнню знань підлітками та молоддю. Водночас просвітницько-профілактична програма тренінгових занять «Сходинки до здоров’я» відрізняється проведенням інтерактивних тренінгових занять, які дозволяють учасникам отримати не лише необхідну інформацію, а й також корисні навички.

[ Читати далі ]