Більш, ніж вдвічі збільшимо доступ до послуг охорони здоров’я для уразливих груп населення

Щороку HealthRight та УФГЗ, наші місцеві партнери навчають сотні спеціалістів, надають прямі послуги тисячам клієнтів, і допомагають десяткам тисяч людей в Україні отримати доступ до послуг охорони здоров’я.

Тому що здоров’я – це право людини

Новини & Події

Тендер на закупівлю обладнання для облаштування трьох робочих місць за проектом «Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні»

Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує тендер на закупівлю обладнання для облаштування трьох робочих місць за проектом «Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні». Проект запроваджується за підтримки Європейського Союзу.

[ Читати далі ]

Тендер на організацію проведення п’ятиденного тренінгу з 18 по 22 травня в м. Києві, за проектом «Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні»

Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує тендер на організацію проведення п’ятиденного тренінгу за проектом «Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні». Проект запроваджується за підтримки Європейського Союзу. Інформація про замовника: МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – українська благодійна організація, заснована у 2008 році організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International)

[ Читати далі ]

Вийшов друком навчально-методичний посібник "Запобігання насильству в сім'ї у діяльності фахівців соціальної сфери"

Ще одна приємна новина – за підтримки МБФ “Українська фундація громадського здоров’я” вийшов друком навчально-методичний посібник “Запобігання насильству в сім’ї у діяльності фахівців соціальної сфери”. Посібник надасть можливість спеціалістам соціальної сфери отримати теоретичні знання щодо характеристик та видів насильства, бути обізнаними із законодавством України та міжнародними документами з питань попередження домашнього насильства, в т. ч.

[ Читати далі ]