Більш, ніж вдвічі охопимо послугами охорони здоров’я уразливі групи населення

Щороку HealthRight та УФГЗ, наші місцеві партнери навчають сотні спеціалістів, надають прямі послуги тисячам клієнтів, і допомагають десяткам тисяч людей в Україні отримати доступ до послуг охорони здоров’я.

Тому що здоров’я – це право кожного

Новини & Події

Доступ до послуг репродуктивного здоров’я в Києві для жінок у складній життєвій ситуації

2 червня МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» провела прес-ланч на тему «Доступ до послуг репродуктивного здоров’я в Києві для жінок у складній життєвій ситуації». Під час прес-ланчу представники МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) та БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї», Київського відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ говорили з представниками медіа про те, як жінки, котрі опинилися на вулиці, не мають паспорту або прописки, мають ВІЛ-позитивний статус, внутрішньо переміщені жінки із зони АТО, можуть отримати послуги зі збереження репродуктивного здоров’я в м. Києві. Також говорили про проблеми, з якими зіштовхуються ці жінки у доступі до медичних послуг.

[ Читати далі ]

Тендер на організацію проведення одного трьохденного тренінгу в липні, м. Київ, за проектом підвищення спроможності спеціалістів (соціальних працівників, психологів, вчителів та волонтерів) щодо психо-соціальної адаптації внутрішньо переміщених сімей з дітьми

Організація та проведення тренінгу буде здійснюватися в рамках проекту, який реалізує Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров`я» спільно з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа», за фінансової підтримки ChildFundDeutschland.   Інформація про замовника: МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – українська благодійна організація, заснована у 2008 році організацією «Право на здоров’я» (HealthRight) з метою

[ Читати далі ]

Запрошуємо журналістів на прес-ланч «Доступ до послуг репродуктивного здоров’я в Києві для жінок у складній життєвій ситуації»

Шановні журналісти!

Запрошуємо вас на прес-ланч на тему «Доступ до послуг репродуктивного здоров’я в Києві для жінок у складній життєвій ситуації». Під час прес-ланчу представники МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) та БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї», Київського відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ розкажуть про те, як жінки, котрі опинилися на вулиці, не мають паспорту або прописки, мають ВІЛ-позитивний статус можуть отримати послуги зі збереження репродуктивного здоров’я в м. Києві. Також говоритимуть про проблеми, з якими зіштовхуються ці жінки у доступі до медичних послуг.

[ Читати далі ]