Більш, ніж вдвічі охопимо послугами охорони здоров’я уразливі групи населення

Щороку HealthRight та УФГЗ, наші місцеві партнери навчають сотні спеціалістів, надають прямі послуги тисячам клієнтів, і допомагають десяткам тисяч людей в Україні отримати доступ до послуг охорони здоров’я.

Тому що здоров’я – це право кожного

Новини & Події

HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» шукають розробників сайту

Для ефективного інформування про свою діяльність HealthRight International в Україні та УФГЗ шукають розробників сайту для створення нового порталу на платформі WordPress.

[ Читати далі ]

У Миколаєві відкриють другий в Україні Барнахус – Центр для дітей, які постраждали від насильства або стали його свідками

Про це вчора, 26 липня, йшлося на круглому столі «Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей, постраждалих від насильства в м. Миколаєві та Миколаївській області».

[ Читати далі ]

У Вінниці відбулося навчання для членів міжвідомчої робочої групи з реалізації пілотного проєкту Барнахус

16 липня у Вінниці відбувалося навчання для членів обласної міжвідомчої робочої групи щодо створення міжсекторного центру захисту для дітей, які постраждали та/або стали свідками насильства, кримінального правопорушення (модель Барнахус).

[ Читати далі ]