Тендер на розробку аудіовізуального продукту в рамках проекту «Сприяння безпеці громад та запобігання гендерно зумовленому насильству в громадських місцях у східній Україні»

 • 0

Тендер на розробку аудіовізуального продукту в рамках проекту «Сприяння безпеці громад та запобігання гендерно зумовленому насильству в громадських місцях у східній Україні»

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс щодо виробництва аудіовізуальної продукції для супроводу адвокаційних заходів у 29 Об’єднаних територіальних громадах в(ОТГ) за проектом «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні», який впроваджується МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках проектів Структури ООН Жінки  на сході України за фінансування урядів Норвегії та Данії, а також Об’єднаної програми ООН Жінки, Програми розвитку ООН, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Фонду народонаселення ООН “Підтримка Євросоюзу на Сході України – відновлення, встановлення миру та управління”, що фінансується Європейським Союзом.

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRightInternational) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, гендерно обумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Інформація про проект:

Проект спрямований на мобілізацію жінок, дівчат, чоловіків та хлопчиків на рівні громад з метою просування шанобливих ненасильницьких відносин, забезпечення гендерної рівності, безпеки  жінок в громадських місцях та зміцнення потенціалу правоохоронних органів у запобіганні гендерно-обумовленому насильству. Проект реалізується в трьох областях України (Донецька, Запорізька, Луганська), на рівні 29 окремих об’єднаних територіальних громад.

Мета тендеру:

Обрати підрядника, для виготовлення відеоматеріалів для супроводу  адвокаційної кампанії в рамках проєкту «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні». Готовий продукт повинен привернути увагу до питання підвищення рівня безпеки у громадському просторі, впровадження культури ненасильницьких взаємин, запобігання і протидії гендерно-зумовленого насильства.

Кількість відео-роликів:

2 відеоролики з різним хронометражем та оригінальним сценарієм.

Хронометраж:

30-60 секунд – коротка версія, до 2 хвилин – довша версія.

Терміни виготовлення

З 01 листопада 2019 року по 25 грудня 2019 року.

Завдання:

 • Спільно з УФГЗ розробити ідею концепції та сценарії відеороликів;
 • Розробити інформаційно-графічні ролики із зображенням основних насильницьких ситуацій (5-7 шт.);
 • Розробити інформаційно-графічні постери (5-7 шт.);
 • Створити 2 відеоролики по 1хв.;
 • Розробити коротку і чітку інструкцію поведінки для людини (10-12 ситуацій), яка потерпає від насильства із номерами телефонів гарячої служби;
 • Створити інформаційні носії (POS-матеріали) кампанії для розміщення у освітніх, медичних, соціальних закладах та громадських місцях, а також сувенірну продукцію;
 • Розробити із психологом тест-опитувальник, що визначає рівень небезпеки для людини та розмістити його через соцмережі та освітні заклади.
 • Передати відзняті матеріали та права на їх використання УФГЗ.

Цільова аудиторія:

Учнівська молодь (учні 9-11 класів), студенти, викладачі закладів освіти. вчителі, вихователі, лідери громадської думки, журналісти, представники місцевої влади, представники органів самоврядування, представники правоохоронних органів.

Загальні умови участі у тендері:

До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, громадські організації які:

 1. Мають успішний досвід у реалізації соціальних проектів
 2. Офіційно зареєстровані та діють на території України.
 3. Не є платниками ПДВ.

Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):

 • Інформація про постачальника (установчі документи, портфоліо компанії)
 • Перелік успішно реалізованих соціальних проектів
 • Обґрунтований бюджет (в гривні).

Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до 30 жовтня 2019 року на адреси: juliabosa@gmail.com та mariialitvin08@gmail.com

Контактна особа: Марія Літвін

(+38 067 801 12 99)


Новини & Події

Читати всі

Пошук по сайту