Тендер на організацію та проведення супервізійних заходів для членів мобільних бригад у період реалізації проекту в Дніпропетровська, Запорізька, Харківська, Київська, Одеська, Вінницька, Херсонська, Львівська та підконтрольні уряду України території Донецької та Луганської областей за проектом, спрямованим на протидію насильству щодо жінок за фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні та за сприянням Мінсоцполітики

 • 0

Тендер на організацію та проведення супервізійних заходів для членів мобільних бригад у період реалізації проекту в Дніпропетровська, Запорізька, Харківська, Київська, Одеська, Вінницька, Херсонська, Львівська та підконтрольні уряду України території Донецької та Луганської областей за проектом, спрямованим на протидію насильству щодо жінок за фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні та за сприянням Мінсоцполітики

Організація та проведення супервізійних заходів буде здійснюватися в рамках проекту, який спрямований на протидію насильства щодо жінок та  доступності до соціально-психологічних послуг постраждалх від насильства, наданням соціально-психологічної допомоги потерпілим, і реалізується в 10 регіонах України. За фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні. МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» запроваджує соціальну складову даного проекту в партнерстві з Мінсоцполітики. 

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно-обумовленого насильства та ВІЛ/СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Інформація про проект:

Проект спрямований на протидію насильства щодо жінок та доступності до соціально-психологічних послуг постраждалих від насильства, наданням соціально-психологічної допомоги потерпілим, і реалізується в 10 регіонах України. Проект реалізується в партнерстві та за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні та Мінсоцполітики.

Географія проекту: Дніпропетровська, Запорізька, Харківська, Київська, Одеська, Вінницька, Херсонська, Львівська та підконтрольні уряду України території Донецької та Луганської областей. 

Мета тендеру:

Вибір постачальника послуг з організації та проведення супервізійних заходів протягом жовтня 2017 – березня 2018 років, а саме онлайн групових супервізій для 44 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги обсягом не менше 2 (двох) супервізій онлайн для 1 мобільної бригади в квартал. Одна мобільна бригада складається з трьох спеціалістів (2 психологи, 1 соціальний працівник).

Вибір постачальника послуг відбуватиметься відповідно до наданих пропозицій, які відповідатимуть вимогам щодо якості МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», які складатимуться з таких завдань:

 1. Розглянути випадки, кейси та надати рекомендації членам мобільних соціально-психологічної допомоги щодо вдосконалення подальшої роботи з постраждалими від ґендерно зумовленого насильства.
 2. Підтримати почуття та емоції фахівців, наснажити на виконання професійних завдань. Підняти професійний ресурс членів мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.
 3. Отримати зворотній зв’язок від фахівців про досвід роботи у проекті.
 4. Напрацювати пропозиції та рекомендації з удосконалення подальшої роботи з випадками ґендерно зумовленого насильства для координації проекту від УФГЗ.
 5. Подавати звіт щодо результатів проведення супервізії не пізніше 5 календарних днів після проведеної супервізії для мобільної бригади соціально-психологічної допомоги.
 6. Звіт подається за встановленою формою МБФ «Українська фундації громадського здоров’я».

Загальні умови участі у тендері:  До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, які:

 1. Мають  досвід організації та проведення психологічних групових супервізій на території України.
 2. Офіційно зареєстровані та діють на території України.
 3. Не є платниками ПДВ.

Загальні вимоги до супервізорів (має включати наступні пункти):

 1. Наявність повної вищої освіти  відповідного напряму підготовки (психологія, соціальна робота).  Досвід роботи  в якості супервізора не менше  5 років, практичний досвід роботи психологом в темі протидії гендерно зумовленому та домашньому насильству, в т. ч. робота із жертвами насильства не менше 7 років.
 2. Наявність проходження підготовки з питань роботи супервізором

Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):

 • Резюме надавача послуг із зазначенням відповідної освіти та досвіду;
 • Пропозиція щодо бюджету (у гривнях);
 • Орієнтовний графік проведення супервізій;
 • Організаційно-правові документи, якщо надавач послуг зареєстрований як ФОП.

Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати  тендерні пропозиції до 4 жовтня 2017 року на адресу nataliia.tsvietkova@healthright.org, тел.: (044) 278-23-58.

Контактна особа – Наталія Цвєткова.


Новини & Події

Читати всі

Пошук по сайту