Тендер на організацію та проведення кінопоказів у 29 Об’єднаних територіальних громадах в рамках проекту «Сприяння безпеці громад та запобігання гендерно зумовленому насильству в громадських місцях у східній Україні»

 • 0

Тендер на організацію та проведення кінопоказів у 29 Об’єднаних територіальних громадах в рамках проекту «Сприяння безпеці громад та запобігання гендерно зумовленому насильству в громадських місцях у східній Україні»

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс щодо проведення кінопоказів у 29 Об’єднаних територіальних громадах в(ОТГ) в рамках адвокаційної кампаніїї за проектом «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні», який впроваджується МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках проектів Структури ООН Жінки  на сході України за фінансування урядів Норвегії та Данії, а також Об’єднаної програми ООН Жінки, Програми розвитку ООН, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Фонду народонаселення ООН “Підтримка Євросоюзу на Сході України – відновлення, встановлення миру та управління”, що фінансується Європейським Союзом.

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRightInternational) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, гендерно обумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Інформація про проект:

Проект спрямований на мобілізацію жінок, дівчат, чоловіків та хлопчиків на рівні громад з метою просування шанобливих ненасильницьких відносин, забезпечення гендерної рівності, безпеки  жінок в громадських місцях та зміцнення потенціалу правоохоронних органів у запобіганні гендерно обумовленому насильству. Проект реалізується в трьох областях України (Донецька, Запорізька, Луганська), на рівні 29 окремих об’єднаних територіальних громад.

Мета тендеру:

Вибір дистриб’ютора – постачальника послуг у сфері проведення показів фільму, тематика якого спрямована на підвищення рівню безпеки у громадському просторі, впровадження культури ненасильницьких взаємин, запобігання і протидію гендерно-зумовленогого насильства, та методичного супроводу показів у 29 громадах в Луганській, Донецькій та Запорізькій областях.

Період надання послуг:

З 25 листопада 2019 року по 01 березня 2020 року.

Завдання:

 1. Надати на вибір варіанти фільмів для показу  за обраною тематикою.
 2. Підготувати дозвільну документацію для показу обраного фільму у 29 громадах Луганської, Донецької та Запорізької області.
 3. Адаптація та проведення тренінгу «Сприяння безпеці громад та запобігання гендерно зумовленому насильству в громадських місцях у східній Україні»  на основі фільму у зазначених громадах.
 4. Надання інформації/текстів для розробки роздаткових матеріалів для проведення тренінгу.
 5. Спільно з УФГЗ спланувати покази обраного фільму та провести тренінг з глядачами для 29 ОТГ.
 6. Методичний супровід та модерування заходів з перегляду та обговорення фільму.
 1. Забезпечити професійні фото з кожного заходу

Цільова аудиторія:

Учнівська молодь (учні 9-11 класів), студенти, викладачі закладів освіти. вчителі, вихователі, лідери громадської думки, журналісти.

Загальні умови участі у тендері:  

До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, громадські організації які:

 1. Мають успішний досвід виїзних кінопоказів на території України.
 2. Офіційно зареєстровані та діють на території України.

Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):

 • Інформація про постачальника.
 • Перелік проведених заходів подібного плану.
 • Обґрунтований бюджет (в гривні).

Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до 30 жовтня 2019 року на адресу mariialitvin08@gmail.com, juliabosa@gmail.com контактна особа: Юлія Боса (+38 067 214 18 42) та Марія Літвін  (+38 067 801 12 99)