Тендер на організацію по забезпеченню діяльності мобільних бригад, які надаватимуть соціально-психологічну допомогу в Київській, Одеській, Вінницькій, Херсонській, Львівській областях в рамках проекту, фінансованого Фондом народонаселення ООН в Україні

 • 0

Тендер на організацію по забезпеченню діяльності мобільних бригад, які надаватимуть соціально-психологічну допомогу в Київській, Одеській, Вінницькій, Херсонській, Львівській областях в рамках проекту, фінансованого Фондом народонаселення ООН в Україні

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс на організацію по забезпеченню діяльності мобільних бригад. Організація по забезпеченню діяльності мобільних бригад буде проведена в рамках проекту, який фінансує Фонд народонаселення ООН в Україні (UNFPA). МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» запроваджує соціальну складову даного проекту.

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRightInternational) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та «Право на здоров’я» запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ґендерно зумовленого насильства; сприяння розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Інформація про проект:

Проект реалізується в 10 регіонах, спрямований на розширення охоплення послугами, та доступності до соціально-психологічних послуг постраждалих від ґендерного насильства. Проект реалізується в партнерстві та за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні та за сприяння Міністерства соціальної політики України.

Географія проекту: Дніпропетровська, Запорізька, Харківська, Київська, Одеська, Вінницька, Херсонська, Львівська та  підконтрольні уряду території Донецької, Луганської областей.

Мета тендеру:

Вибір постачальника послуг з організації по забезпеченню щомісячної діяльності мобільних бригад, починаючи з жовтня 2017р. та протягом 2017р. і 2018р. по 44 мобільних бригадах в Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській Київська, Одеська, Вінницька, Херсонська, Львівська та підконтрольних уряду України територіях Донецької, Луганської областей, який відповідатиме вимогам щодо якості та ціновій політиці МБФ «Українська фундація громадського здоров’я». Розглядатимуться пропозиції від постачальників послуг з розрахунком по забезпеченню діяльності мобільних бригад в жовтні 2017р. (розрахунок в таблиці вкладений нижче як приклад),  який складатиметься з:

 1. Організація забезпечення мобільної бригади паливом на місяць по 5500,00 грн.
 2. Організація роботи водіїв, на кожну бригаду по одному водію – 5500,00 грн.
 3. Забезпечення кавою та чаєм мобільних бригад по 300,00 грн. на місяць.
 4. Забезпечення канцелярськими матеріалами по 300,00 грн.
 5. Забезпечення телекомунікаційними послугами по 200,00 грн. на місяць, 150,00 грн. – Лайфсел, 50,00 грн. – Водафон.
 6. Забезпечення інтернетом по 40,00 грн. на місяць.
 7. Послуги пересилки.

Загальні умови участі у тендері: 

До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, компанії, фізичні особи-підприємці, приватні підприємці, які:

 1. Мають успішний досвід з організацій по забезпеченню на території України.
 2. Офіційно зареєстровані та діють на території України.
 3. Не є платниками ПДВ.

Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):

 • Інформація про організацію.
 • Обґрунтований бюджет (в гривні)  на жовтень 2017р. (як приклад).

Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до 4 жовтня 2017 року на адресу tetiana.alve@healthright.org, тел.: (044) 278-23-58.

Контактна особа – Тетяна Альве.


Новини & Події

Читати всі

Пошук по сайту