Сервісні сайти

Сервісні сайти

 

У 2017 році «Право на здоров’я» та УФГЗ допомогли 26 307 жінкам, чоловікам та дітям через широкий спектр програм. На сьогодні «Право на здоров’я» та УФГЗ керують наступними центрами:

  • Денний центр «Право на здоров’я» в Києві надає аутріч послуги, комплексну психосоціальну та правову допомогу, доступ до медичної допомоги для вуличних, ВІЛ-позитивних, внутрішньо переміщених жінок або осіб, які пережили насильство, та членів їхніх сімей. Загалом 327 жінок (у тому числі 87 ВІЛ+) та 51 партнерів отримали послуги в центрі в 2017 році. Крім того, 230 жінок та 124 чоловіки пройшли тестування на ВІЛ.
  • Соціальна квартира для вагітних жінок та молодих матерів з дітьми у м. Києві забезпечує послуги з реабілітації для жінок у складних життєвих обставинах для попередження відмови від дітей. У 2017 році 23 жінки та їх 23 дітей отримали допомогу у соціальній квартирі. Модель послуги була використана в якості основи для створення 5 притулків для жінок, які пережили домашнє насильство в інших регіонах, де в підтримку знайшли 106 жінок та 71 дитина, в тому числі 24 ВПО.
  • Послуги для осіб, які пережили катування та членів їх родин у Києві та Дніпрі. «Право на здоров’я» та УФГЗ надають комплексну підтримку військовим та цивільним особам на базі двох Клінік з прав людини. У 2017 році послуги отримало 530 осіб, які постраждали від конфлікту, включаючи 197 осіб, які пережили катування, а також 135 членів їхніх родин.
  • Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги для осіб, які пережили ГЗН. «Право на здоров’я» та УФГЗ координують роботу 47 мобільних бригад, а також надають методологічну та організаційну підтримку п’ятьом притулкам для осіб, які пережили насильство щодо жінок. Мобільні бригади забезпечують виявлення, скринінг, першу психологічну допомогу та консультування потерпілих від ГЗН у 10 регіонах України. У 2017 році вони виявили та допомогли 15 309 особам, які пережили насильство (90% були жінками).