Наші партнери

Фонд народонаселення ООН в Україні 

logo

 

 

 

Фонд народонаселення (ФН) ООН – це міжнародна агенція з розвитку, що відстоює право кожної жінки, чоловіка і дитини жити повноцінним здоровим життям в умовах рівних можливостей.

ФН ООН – міжнародне агенство з розвитку, метою якого є світ, в якому кожна вагітність бажана, кожні пологи безпечні та кожна молода людина може реалізувати свій потенціал .

Фонд сприяє країнам у зборі та аналізі даних з народонаселення, які дозволяють краще розуміти демографічні тенденції.

New York University’s Global Institute of Public Health (NYU GIPH)

1348756327602

 

 

 

 

 

Ресурсний центр Гурт

gurt_button_small

 

 

Державні партнери:

Міністерство освіти та науки України

Ministerstvo education and science of Ukraine

 

 

 

Міністерство соціальної політики України

Ministry Social Policy of Ukraine

 

 

 

Міністерство охорони здоров’я України

Ministry Health

 

 

 

 

 Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ та інших соціально небезпечних захворювань

AIDS Center

 

 

 

 

Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань (Держслужба України соцзахворювань) – центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров’я України.

Держслужба України соцзахворювань входить до системи органів виконавчої влади та реалізує державну політику у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним захворюванням.

 Державна установа “Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України”

Державний центр контролю за хворобами

 

 

Державну установу «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» створено відповідно до наказу МОЗ України від 17.10.2012 № 201-О «Про реорганізацію Державної організації (установа, заклад) Всеукраїнський центр контролю за туберкульозом Міністерства охорони здоров’я України» шляхом приєднання до ДУ «Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ України» Державної організації «Всеукраїнський центр контролю за туберкульозом МОЗ України».

Чернігівська міська рада

Чернігівська міська рада

 

 

 

 

Чернігівська обласна державна адміністрація

Чернігівська обласна адміністрація

 

 

 

Київська міська державна адміністрація

КМДА

 

 

 

 

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

КМЦСССДМ

 

 

 

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) – це спеціальний заклад, що надає соціальні послуги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Основною метою діяльності Центру є управління районними у місті Києві центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, надання психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-економічних, інформаційних, юридичних та інших послуг сім’ям, дітям та молоді. Основними принципами діяльності Центру є законність, дотримання і захист прав людини, системність, доступність, конфіденційність, відповідальність за дотримання етичних та правових норм під час надання допомоги.

Київський міський центр СНІДу

Центр СНІДу

 

 

 

 

Напрямки діяльності Центру:
– акушерсько-гінекологічна допомога ВІЛ-інфікованим жінкам;
– організація профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини;
– організація постконтактної профілактики у випадках виникнення ризику інфікування ВІЛ, в т.ч. у медичних працівників;
– диспансерне спостереження ВІЛ-інфікованих дорослих, дітей, а також дітей, народжених від ВІЛ-інфікованими матерями до визначення ВІЛ-статусу;
– амбулаторно-поліклінічна допомога (в т.ч. терапевтична стоматологія);
– антиретровірусна терапія;
– замісна підтримуюча терапія для наркозалежних осіб в поєднанні з ВІЛ-інфекцією;
– стаціонарна допомога дорослим, хворим на ВІЛ-інфекцію.

 Київській міський центр соціально-психологічної допомоги

Центр надає допомогу особам (в тому числі з дітьми), які перебувають в складних життєвих обставинах (зазнали здійснення стосовно них злочину, насильства в сім’ї тощо).
Послуги Центру:
– проведення психодіагностики з метою психологічної реабілітації та адаптації;
– надання консультативної допомоги з питань виховання дітей;
– надання допомоги в оформленні правових документів;
– надання особам, які прийняті до центру, тимчасового притулку;
– надання інформації про режим роботи закладів соціального спрямування, охорони здоров’я, освіти, центру зайнятості, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

ГРОМАДСЬКІ ТА БЛАГОДІЙНІ ОРГАНІЗАЦІЇ:

Всеукраїнській громадський центр “Волонтер”

Volunteer_logo

 

 

 

 

Свою діяльність Центр “Волонтер” розпочав у 1997 році на базі Київського туристичного клубу “ДЮК-78”. Ініціативна група молодих людей, серед яких були педагоги, психологи, службовці, історики, журналісти об’єдналась заради спільної реалізації своїх ідей та поширення засад добровільництва в Україні на благо розвитку суспільства. Ще до офіційної реєстрації в організації діяв ряд програм, які потім сформувались у три основних напрямки діяльності:

  1. «Я і довкілля»: вирішення екологічних проблем, вивчення та збереження культурних та історичних пам’яток, природоохоронна діяльність, дослідницько-пошукова робота.
  2. «Я і людина»: розвиток та саморозвиток людини, вирішення проблем інтеграції у суспільство та адаптації до умов сучасного життя різних категорій підлітків та молоді, створення умов для соціальної реабілітації та адаптації людей з особливими потребами та ін.
  3. «Я і міжнародне товариство»: сприяння інтеграції України у міжнародне співтовариство.

Фонд Ріната Ахметова

Ahmetov_Fund

 

 

 

 

Місія Фонду – працювати для людей, усуваючи причини актуальних суспільних проблем; впроваджуючи найкращий досвід, накопичений в Україні та за кордоном, створюючи унікальні системні рішення; домагаючись максимального результату кожним своїм проектом та дією.
Завдання Фонду:
– Сприяти реалізації потенціалу найбільш активної, обдарованої й освіченої молоді як найперспективнішого ресурсу українського суспільства, а також створити механізми підтримки найкращих працівників системи освіти;
– Впроваджувати й підтримувати передові методи й технології, закріплювати інституціональні зміни в галузі охорони здоров’я, а також формувати відповідальне ставлення жителів України до власного здоров’я;
– Співпрацювати з державою в галузі збереження національної культури й зміцнення традицій, а також підтримувати новаторські проекти, що забезпечують культурний прорив.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ)

UNICEF

 

 

 

 

 

Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкрив своє представництво у Києві у 1997 році. ЮНІСЕФ відстоює права дітей на участь та виступає за пріоритетність дій направлених на найуразливіших та знедолених. Визнаючи, що добробут дітей тісно пов’язаний із станом матерів, ЮНІСЕФ також працює заради покращення здоров’я та освіти та захисту прав матерів в Україні. У 2006 році Представництво ЮНІСЕФ в Україні почало нову програму, що відображає прагнення країни досягти Цілей розвитку тисячоліття. Ці цілі включають захист материнства, зменшення дитячої смертності, зупинення поширення ВІЛ/СНІДу й туберкульозу, захист вразливих категорій і сприяння гендерній рівності.

 Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні (Альянс-Україна)

Альянс

 

 

Альянс-Україна здійснює свою діяльність як професійна благодійна організація, що у співпраці із партнерами громадського та урядового секторів, активно долучається до відповіді на ВІЛ/СНІД в Україні, надаючи якісну технічну підтримку та фінансові ресурси організаціям на місцях. Усі ці зусилля спрямовані на досягнення в країні універсального доступу до комплексних послуг з ВІЛ/СНІД в Україні та ефективної відповіді на епідемію на рівні спільнот, базуючись на досягнутих результатах та передовому досвіді.

Всеукраїнська Мережа ЛЖВ, Київське відділення Мережі ЛЖВ

PLWH

 

 

 

Всеукраїнська Мережа ЛЖВ пройшла складний шлях розвитку з невеликої групи активістів до найбільш успішної національної організації ЛЖВ. Рішення щодо вибору Мережі одним з основних реципієнтів шостого раунду Глобального Фонду є визнанням досягнень організації на світовому рівні та знаменує новий, важливий етап в житті організації. На сьогодні Мережа ЛЖВ – найбільша і найпотужніша організація, що представляє інтереси ВІЛ-позитивних українців. Всеукраїнська мережа ЛЖВ має представництва в 40 регіонах України, нараховує близько 500 членів, понад 400 співробітників, і надає послуги більш ніж 20 000 клієнтам.

Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД»

АнтиСнід

 

 

 

В 2003 году Елена Пинчук основала фонд «АНТИСПИД» – первую и единственную благотворительную организацию по борьбе с эпидемией СПИДа в Украине, которая работает за счет частных средств. Фонд Елены Пинчук стремится осуществлять свою деятельность на всех общественных уровнях – от общенациональных проектов до адресной помощи людям, пострадавшим от эпидемии СПИДа. В числе программ фонда -общенациональные кампании в СМИ, крупномасштабные акции с привлечением звезд мирового уровня, сбор средств на конкретные проекты и объекты, работа с лидерами общественного мнения, привлечение лучшего международного опыта для противодействия эпидемии СПИДа в Украине, вовлечение влиятельных украинцев в борьбу со СПИДом.

 Міжнародний фонд «Відродження»

Відродження

 

 

Місія Міжнародного фонду «Відродження» – фінансово та організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив. МФВ розподіляє гранти між організаціями, що працюють на розвиток суспільства. Самостійно чи в партнерстві з іншими організаціями, фонд ініціює та втілює проекти, важливі для соціального та політичного розвитку України. В тому числі здійснює організацію та підтримку громадських обговорень на політичні, соціальні чи міжнародні теми, публікацію інформаційних матеріалів, проведення опитувань та громадських кампаній, організацію конференцій, семінарів та круглих столів, запроваджує програми мікро-грантів задля підтримки громадських ініціатив, що слугуватимуть інтересам суспільства.
Фінансову підтримку фонд отримує від Інституту Відкритого Суспільства, а також з боку міжнародних донорів та окремих українських й зарубіжних організацій та громадян.

СНІД Фонд Схід-Захід

East-West Foundation

 

 

«СНІД Фонд Схід-Захід» – голландська недержавна гуманітарна організація, що працює у сфері громадської охорони здоров’я у країнах Східної Європи і Центральної Азії з метою зменшення рівня поширення та впливу епідемії ВІЛ-інфекції серед представників вразливих груп населення.

Одеський благодійний Фонд «Дорога додому»

Дорога к дому

 

 

Одесский благотворительный Фонд «Дорога к Дому» основан в 1997 году. Мы помогаем детям улицы, потребителями наркотиков, осужденным, взрослым бездомным вернуться к нормальной жизни. Также нашими специалистами разработаны и реализуются уникальные программы профилактики детской беспризорности, ВИЧ/СПИДа и наркомании в Одессе и Одесской области. Важнейшей задачей для нас сегодня является решение проблемы беспризорности – одного из наиболее депрессивных социальных явлений современной Украины. Фонд разработал и реализует ряд проектов, призванных вернуть детей улицы в социум.

Миколаївський обласний благодійний Фонд «Нове сторіччя»

Нове сторіччя

 

 

Николаевский областной благотворительный фонд «Нове сторіччя» был зарегистрирован в областной юстиции и начал свою деятельность 16 мая 2006 года. Его деятельностью охвачены город Николаев, а также 5 городов 9 районов Николаевской области. В этих районах оказываются услуги уязвимым группам населения — ПИН и их ближайшему окружению, РКС, «детям улицы» и общему населению.

Центр для дітей у складних життєвих обставинах «Місто сонця»

Город солнца

 

 

 

 

Центр для детей в сложной жизненной ситуации создан и администрируется Донецкой городской молодежной организацией «Альтернативный молодежный центр». Объединились мы для того, чтобы научиться совместно с другими молодыми и активными жителями города самостоятельно решать насущные проблемы. Наша организация – не политическая, у нас главные задачи – социальные. Одной из важных проблем мы считаем существование в Донецке беспризорных детей и апатичное либо агрессивное отношение к ним наших сограждан. С целью изменить ситуацию мы организовали Центр для детей в сложной жизненной ситуации «Город Солнца». Мы общаемся с уличными детьми, обеспечиваем их питанием, одеждой, первой медицинской помощью.

Фонд Клінтона 

Clinton Found

 

 

 

ВГО «Асоціація учасників ЗПТ України»

ASTAU

 

 

 

ВГО «Асоціація учасників ЗПТ України» – всеукраїнське об’єднання, створене для захисту прав, свобод, формування та підтримки активної громадської позиції її членів. Головною метою Асоціації є реалізація та захист соціальних, економічних, медичних та інших законних прав і основних свобод своїх членів.

Громадська організація “Лікарі дітям”

Врачи детям

 

 

 

Санкт-Петербургская общественная организация «Врачи детям» была создана в 2001 году силами врачей, медсестер, социальных работников, психологов и педагогов для оказания помощи детям и семьям, оказавшимся в трудной жизненной ситуации. Нашими основателями стали сотрудники и волонтеры международной гуманитарной организации «Право на здоровье» (в прошлом – «Врачи Мира – США»), которая с 1994 года поддерживает программы помощи детям и семьям группы риска в Санкт- Петербурге. Наша миссия – защитить права детей, а также предоставить детям и семьям, находящимся в трудной жизненной ситуации, качественную социальную, медицинскую и психологическую помощь.

Всеросійський ресурсний центр із підтримки ВІЛ-позитивних жінок 

Всеросійський ресурсний центр з підтримки ВІЛ-позитивних жінок

 

 

 

 

 

 

Українська Біржа Благодійності

ubb_logo_uk

 

 

 

Українська Біржа Благодійності – це перша в Україні незалежна загальнонаціональна інфраструктура онлайн-благодійності. Ми надаємо універсальний сервіс для Благодійників та для тих, кому потрібна допомога. Наша мета – створити, підтримувати та розвивати ефективну платформу взаємодії між Донорами, громадськими організаціями (Операторами допомоги) та отримувачами допомоги, укріплюючи таким чином неприбутковий сектор та благодійність в Україні. Проект ініційований завдяки гранту Фонду Віктора Пінчука.