Наші донори

Реалізація проектів організації “Право на здоров’я” (HealthRight International ) стала можливою за підтримки наших грантодавців, яким ми висловлюємо щиру подяку

Фонд народонаселення ООН в Україні 

logo

 

 

 

Фонд народонаселення (ФН) ООН – це міжнародна агенція з розвитку, що відстоює право кожної жінки, чоловіка і дитини жити повноцінним здоровим життям в умовах рівних можливостей.

ФН ООН – міжнародне агенство з розвитку, метою якого є світ, в якому кожна вагітність бажана, кожні пологи безпечні та кожна молода людина може реалізувати свій потенціал .

Фонд сприяє країнам у зборі та аналізі даних з народонаселення, які дозволяють краще розуміти демографічні тенденції.

Європейська комісія

commission-europeenne

 

 

 

 

Трастовий Фонд ООН з викорінення насильства щодо жінок та агенція ООН Жінки (UN WOMEN)

UNTF logo

 

 

 

 

СНІД Фонд Елтона Джона

images

 

 

 

 MAC AIDS Fund

MAC

 

 Міжнародний фонд “Відродження”

Open Society Foundations

 

Мережу Фундацій Відкритого Суспільства складають понад 30 національних організацій. Ці фундації орієнтовані на розбудову відкритого суспільства. З цією метою вони підтримують програми й ініціативи у сфері освіти, громадянського суспільства, незалежних засобів масової інформації, розвитку мережі Інтернет та електронної пошти, книговидання, прав людини, мистецтва й культури, реформування соціальної, правової й економічної систем. Фундація Відкритого Суспільства в Нью-Йорку та Фундація Відкритого Суспільства в Будапешті створюють програми для вирішення проблем, що є спільними для багатьох фундацій, надаючи адміністративну, фінансову й технічну підтримку.

Джонсон і Джонсон

Johnson and Johnson

 

 

Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні (Альянс-Україна)

Альянс

 

 

 

Альянс-Україна здійснює свою діяльність як професійна благодійна організація, що у співпраці із партнерами громадського та урядового секторів, активно долучається до відповіді на ВІЛ/СНІД в Україні, надаючи якісну технічну підтримку та фінансові ресурси організаціям на місцях. Усі ці зусилля спрямовані на досягнення в країні універсального доступу до комплексних послуг з ВІЛ/СНІД в Україні та ефективної відповіді на епідемію на рівні спільнот, базуючись на досягнутих результатах та передовому досвіді.

USAID в Україні

USAID Ukraine

 

 

В Україні допомога Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,7 мільярда доларів. USAID здійснює свої проекти у тісній співпраці з приватними добровольчими організаціями США, американськими компаніями та іншими державними та міжнародними організаціями.

Благодійний фонд “Здоров’я жінки і планування сім’ї

Fund_logo Fund Women Health_ukr

 

 

 

 

Фонд Східна Європа 

fond2