Про нас

Організація “Право на здоров’я” (HealthRight International), заснована у 1990 році групою лікарів-волонтерів, включно з покійним доктором Джонатаном Манном, є міжнародною організацією, що працює у сфері охорони громадського здоров’я та захисту прав людини там, де існує загроза для здоров’я людини внаслідок порушення її прав та громадянських свобод.

З моменту заснування організації “Право на здоров’я” (HealthRight International) у 1990 році покійним Др. Джонатаном Манном, організація реалізовувала свої програми у більш, ніж 30 країнах світу, і сьогодні працює у країнах Азії, Африки, Східної Європи та в США.

Свій перший проект в Україні організація запровадила у липні 2005 року. Сьогодні Представництво “Право на здоров’я” (HealthRight International) в Україні реалізує програми сфокусовані на ВІЛ-позитивних, наркозалежних жінках, їх дітях, дітях вулиці та вуличній молоді у тісній співпраці з місцевими партнерами, зокрема з Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВ), Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державною соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді, Міністерством охорони здоров`я України, іншими міжнародними та українськими неурядовими організаціями.