Політика конфіденційності

Міжнародна організація «Право на здоров’я» (HealthRight International) поважає приватність тих, хто нас підтримує. Нижче наведені відомості про нашу політику щодо інформації в Інтернет, зокрема щодо типів інформації, що збирається і відстежується, як використовується ця інформація, і з ким відбувається обмін інформацією.

Інформаційна безпека та якість
«Право на здоров’я» дбає про захист якості й цілісності вашої особистої інформації.

Система перерахування благодійної допомоги через веб-сайт www.healthright.org використовує всі можливі засоби безпеки. Ми запровадили відповідні фізичні, технічні та організаційні заходи, у тому числі промисловий стандарт шифрування для передачі інформації про кредитну картку, задля забезпечення захисту вашої інформації.

Ми публікуємо список донорів в річному звіті HealthRight International. Якщо ви не бажаєте, щоб ваше ім’я або ім’я вашої організації було включене в звіти, будь ласка, напишіть нам на info@healthright.org.

Збір особистих даних
«Право на здоров’я» збирає та зберігає особисту інформацію, яка надсилається нам безпосередньо від людини або компанії. Ви можете відвідати www.healthright.org без розкриття ваших особистих даних.

Для завершення онлайн-транзакцій, вам треба буде надати інформацію про вашу адресу, електронну пошту, та інформацію про платіжну картку. Ця інформація необхідна нам для обробки транзакцій, захисту вас від шахрайства з кредитними картами, та зв’язку з вами за необхідності, якщо виникнуть питання щодо управління вашим профілем.

«Право на здоров’я» ні в якому разі не користуватиметься, не обмінюватиме й не продаватиме адреси електронної пошти, поштові адреси, або інформацію про кредитну картку тих, хто нас ппідтримує. Ми надамо особисту інформацію третій стороні тільки тоді, коли цього вимагає закон.

Електронна пошта
Міжнародна організація «Право на здоров’я» дотримується суворої політики щодо спаму. Саме тому від розсилки наших сайтів можна легко відписатися.

Посилання на інші сайти
Веб-сайт «Право на здоров’я» містить посилання на інші сайти, але «Право на здоров’я» не несе відповідальності за політику конфіденційності або зміст інших сайтів.

Білль про права донорів (благодійників)
Міжнародна організація «Право на здоров’я» вірить в права донорів і підписує Білль про права донорів (благодійників). Цей документ про права був розроблений Асоціацією фандрайзерів (AFP), Американської асоціації збору коштів, Асоціацією благодійності у сфері охорони здоров’я, Радою з поліпшення і підтримки освіти , Національним товариством фандрезерів. З повним текстом можна ознайомитися за посиланням https://www.healthright.org/privacy-policy.