Новини та події

Опубліковано матеріали щодо впровадження моделі Барнахус в Україні

Збірку матеріалів «Модель Барнахус: загальна характеристика впровадження в Україні» підготували експерти Алла Блага й Павло Пархоменко.

[ Читати далі ]

Швидка немедична допомога: мультидисциплінарні мобільні команди від ЮНІСЕФ допомогли вже більш як 80 тисячам українців

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» створили мультидисциплінарні мобільні команди, що надають комплексну підтримку сім’ям з дітьми, які постраждали від війни. Всього у рамках проєкту працює 50 мобільних команд в 11 областях центральної та західної України – за 3,5 місяці роботи вони допомогли вже більше як 80 тисячам клієнтів. Задача

[ Читати далі ]

У Києві розпочалася серія тренінгів для фахівців, які будуть залучені до реалізації проєкту Барнахус

Протягом трьох днів учасники будуть опрацьовувати стандарти моделі «Барнахус», специфіку побудови взаємодії з дитиною й допиту/опитування дитини, особливості співпраці залучених осіб до проведення допиту дитини.

[ Читати далі ]

Шукаємо менеджера з комунікацій до проєкту із запобігання сексуальній експлуатації та нарузі

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та HealthRight International (Право на здоров’я) оголошують конкурс на посаду менеджера з комунікацій до проєкту із запобігання сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН) в Україні.

[ Читати далі ]

Ми запустили Хаб психологів-волонтерів для роботи з підлітками та молоддю, які постраждали від війни

Щоб кожен український підліток, який постраждав через війну, зміг отримати консультацію психолога у зручний для себе час та спосіб, ми створили Хаб допомоги психологів-волонтерів, які працюють в Україні та з-за кордону.

[ Читати далі ]

Міжнародна організація HealthRight International («Право на здоров’я») оголошує конкурс на посаду Психолога

Посада: психолог, відповідальний за роботу Міжнародного онлайн Хабу волонтерської психологічної допомоги підліткам та молоді, які перебувають на території України та закордонном Місце роботи: онлайн Термін подання заявок: до 18 год 30 червня 2022 року включно Основні обов’язки: відповідальний за створення та регулярне оновлення бази пошуку психологів-волонтерів, які перебувають в різних регіонах України та закордоном, зокрема,

[ Читати далі ]

Відкрита вакансія асистента проєкту

До проєкту «Запобігання сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН) в Україні», що реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF), шукаємо асистента!

[ Читати далі ]

Коли новини роблять тільки гірше: що таке медіатравма та як їй зарадити?

Явище, за якого новини або інший контент стають причинами психологічної травми, називається медіатравмою. Про те, як її розпізнати та як їй запобігти, розказали фахівці мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, що працюють на Сході України за підтримки МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

[ Читати далі ]


Міжнародна організація HealthRight International («Право на здоров’я») оголошує конкурс на посаду Психолога

Посада: психолог Денного Центру «Право на здоров’я» Зайнятість: повна Місце роботи: м. Київ Термін подання заявок: до 18 год, 27 червня 2022 року включно Основні обов’язки: створення та регулярне оновлення бази даних психологів-волонтерів, які перебувають в різних регіонах України та закордоном для надання підліткам та молоді психосоціальної підтримки та допомоги; проведення індивідуальних та групових занять

[ Читати далі ]