Вакансія: Перекладач/асистент програм у HealthRight International та Українську фундацію громадського здоров’я (Київ)

Вакансія: Перекладач/асистент програм у HealthRight International та Українську фундацію громадського здоров’я (Київ)

HealthRight International (Право на здоров`я) та Українська фундація громадського здоров`я оголошують конкурс на заміщення вакансії Перекладач/асистент програм.

Посада: Перекладач/асистент

Підпорядковується: Директору представництва/виконавчому директору

Зайнятість: повна (40 годин на тиждень)

Термін: 12 місяців, із можливим продовженням

Оплата: за результатами співбесіди

Місто роботи: Київ

Дедлайн –  15 червня 2018 р.

HealthRight International (Право на здоров’я) – міжнародна організація, яка працює у сфері охорони громадського здоров’я та захисту прав людини, для забезпечення доступу до медичних та соціальних послуг для тих, хто опинився в складних життєвих обставинах. Організація HealthRight International (Право на здоров’я) почала свою діяльність в Україні у 2005 році й діє як представництво іноземної неурядової організації. З метою розбудови місцевого потенціалу ми посилюємо спроможності місцевих надавачів послуг, проводимо тренінги та навчання, залучаємо представників громадянського суспільства до заходів із підвищення обізнаності та адвокації. Проекти організації працюють на вирішення медичних та соціальних проблем, що поглиблюються у зв’язку з порушеннями прав людини. В 2008 році HealthRight International (Право на здоров’я) було створено МБФ «Українська фундація громадського здоров`я» (УФГЗ).

Основне завдання

Перекладач/Асистент програм забезпечуватиме переклад документів, пов’язаних із діяльністю організацій та проектами з профілактики та подолання на гендерно зумовленого насильства, ВІЛ, здоров’я підлітків, а також допомоги жінкам та молоді у конфлікті з законом. Очікується також, що кандидат/кандидатка будуть допомагати у написанні звітів та плануванні заходів, організованих HealthRight (Право на здоров’я) та УФГЗ. Перекладач/Асистент програм буде відповідальним перед директором представництва/виконавчим директором. Кандидат повинен відмінно володіти письмовою та розмовною англійською мовою та бути досвідченим перекладачем у темі соціальних послуг, охорони здоров’я та гуманітарних проектів, що фінансуються міжнародними установами та організаціями.

Основні функціональні обов’язки

 • Письмові та усні переклади українською та англійською мовою, пов’язані із підготовкою звітів та заявок донору чи правлінню організації, комунікацією з донорами та штаб квартирою.
 • Збір інформації від координаторів та партнерів проектів щодо впливу проектів організації, допомога в підготовці звітів донорам та штаб квартирі.
 • Збір інформації від координаторів, партнерів з метою підготовки і поширення інформаційних матеріалів про організацію.
 • Допомога в розробці та плануванні інформаційних, публічних заходів, зустрічей з метою поширення інформації про організацію, розвитку організації, фандрейзингу, залучення клієнтів та персоналу в програмну діяльність, тощо.
 • Робота з електронними та друкованими  документами, співпраця із регіональними та іншими партнерами, планування та організація зустрічей, пошук контактної інформації партнерів.
 • Супровід та підтримка директора представництва/виконавчого директора та/або координаторів проектів, представників донорських та партнерських структур під час моніторингових візитів та візитів у регіональні сайти, переклад за потребою під час візитів.
 • За потреби:надавати адміністративну підтримку для проектів (логістика, доставка листів, роздрукування інформаційних матеріалів тощо), здійснювати організацію подорожей, формування програм візитів, бронювання квитків та місць у готелі, зустріч та супровід працівників та гостей.

Вимоги до кандидатів:

 • вища освіта (рівень магістра/бакалавра) у відповідних сферах;
 • відмінне володіння англійською мовою як письмовою, так і усною (рівень Advanced або Proficiency);
 • досвід перекладу офіційних документів, програмних звітів тощо;
 • міжособистісні навички та вміння працювати в команді для досягнення організаційних цілей.

Випускники ВУЗів відповідних спеціальностей, без досвіду роботи теж можуть розглядатися.

Як подати заявку

Кандидати, які відповідають вимогам повинні надсилати їхні заявки за адресою halyna.skipalska@healthright.org до 15 червня 2018 р. Будь-ласка, подавайте супроводжуючий лист та резюме англійською мовою, а також два рекомендаційних листа від осіб, які можуть підтвердити вашу кваліфікацію та досвід (тема листа “Project Assistant – [your name]”).