ВАКАНСІЯ НА ПОСАДУ КООРДИНАТОРА ТРЕНІНГІВ ПРОЕКТУ «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні»

ВАКАНСІЯ НА ПОСАДУ КООРДИНАТОРА ТРЕНІНГІВ ПРОЕКТУ «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні»

Шукаємо КООРДИНАТОРА ТРЕНІНГІВ  ПРОЕКТУ «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні»

Проект реалізується за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні.

 

Термін роботи консультанта: січень 2018 – 31 березня 2018 р., з можливим продовженням

 

Основні цілі:

Загальна координація організації та проведення тренінгів в рамках реалізації проекту.

 

Основні функції:

 1. Координація організації та проведення тренінгів, семінарів, круглих столів для мобільних бригад та інших надавачів соціально-психологічних послуг.
 2. Розробка та впровадження форм оцінки проведених тренінгів, координація та підготовка звітів тренерів щодо проведених тренінгів.
 3. Підготовка планів проведення, програм та списків учасників всіх заходів у рамках реалізації проекту.
 4. Формування бази експертів, тренерів, супервізорів для надання послуг в рамках проведення заходів.
 5. Розроблення логістичного маршруту щодо організації та проведення заходів.
 6. Підтримка зворотнього зв’язку з членами МБ та іншими учасниками, супервізорами, тренерами, фасилітаторами.
 7. Розробка, підготовка, моніторинг та загальний аналіз анкет проведених заходів у рамках проекту.
 8. Розробка та підготовка інструкцій роботи та форм аналізу проведених заходів.
 9. Підготовка загальних звітів УФГЗ щодо проведених заходів у рамках проекту.
 10. Координація розробки посібників та друкованих матеріалів щодо надання  соціально-психологічних послуг у рамках реалізації проекту.
 11. Моніторингові візити та робочі зустрічі із партнерами та учасниками проекту під час організації та проведення заходів.

 

Інші функції:

 1. Написання оголошень щодо заходів реалізації проекту та підготовка інформації для тендерів в частині організації та проведення тренінгів, супервізій, воркшопів.
 2. Листування з державними установами, партнерами проекту, субгрантерами, працівниками притулків, членами мобільних бригад щодо організації та проведення тренінгів.
 3. Участь у робочих зустрічах з метою організації та проведення тренінгів.

 

Звітування:

 1. Підготовка імплементаційних планів в частині організації та проведення тренінгів до 30 числа останнього квартального місця (щоквартально).
 2. Підготовка планів реалізації заходів в рамках імплементації проекту до 15 числа першого квартального місяця (щоквартально).
 3. Підготовка щомісячних звітів щодо проведених заходів для УФГЗ та засновника УФГЗ (до 10 числа наступного місяця за звітний період).
 4. Підготовка щомісячних звітів та рекомендацій щодо здійснених моніторингових візитів щоо організації та проведення тренінгів (за результатами кожного круглого стола до 5 днів після його проведення, щоквартальні – до 30 числа останнього квартального місця).
 5. Підготовка звітів УФГЗ щодо організації та проведення заходів (за результатами кожного проведеного заходу до 10 днів після його проведення, щоквартальні – до 20 числа останнього квартального місця).

 

 

Кінцевий термін подачі резюме 10.01.2018 на адресу: Anastasia.Paperna@healthright.org