Вакансія на надання послуг психолога Проект «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства» м. Миколаїв

Вакансія на надання послуг психолога Проект «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства» м. Миколаїв

Технічне завдання

на надання послуг психолога

 

Проект «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства».

 Реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF).

 

Інформація про проєкт: Проєкт «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства» впроваджується в Вінницькій та Миколаївській та ще одній областях. Проєкт, фінансований ЮНІСЕФ спрямований на підтримку впровадження моделі барнахусів в двох областях України для надання дітям, які постраждали від насильства, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, та медичного обстеження.

 

Основні завдання проєкту: 1) Впровадження, адвокатування та забезпечення функціонування моделі Барнахус в Вінницькій та Миколаївській та ще одній областях, як «єдиного вікна» для  надання дітям, які постраждали від насильства та членам їх сімей, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, та медичного обстеження.

 

Термін реалізації проєкту:  вересень 2020 р. – серпень 2021 р. з можливістю продовження.

Зайнятість: часткова

Географія проєкту: м. Миколаїв

 

Основні функції надавача послуг:

 1. Проведення діагностування дітей, постраждалих від будь якого насильства, дітей свідків/очевидців насильства;
 2. Проведення опитування, у формі дружній до дитини, дітей, постраждалих від будь якого насильства, дітей свідків/очевидців насильства;
 3. Проведення психологічної експертизи за результатами проведеного опитування дітей, постраждалих від будь якого насильства, дітей свідків/очевидців насильства;
 4. Оформлення документів, висновків за результатами проведеного опитування дітей, постраждалих від будь якого насильства, дітей свідків/очевидців насильства;
 5. За необхідності проведення психолого-корекційної роботи з дітьми, постраждалих від будь якого насильства, дітей свідків/очевидців насильства.

 

Надавач послуг несе відповідальність за:

 1. несвоєчасне та неякісне виконання своїх професійних обов’язків, перевищення своїх повноважень;
 2. бездіяльність при виконанні покладених на нього обов’язків; недотримання етичних і правових норм;
 3. недотримання правил внутрішнього розпорядку роботи Барнахусу;
 4. порушення законодавства України, при виконанні посадових обов’язків, несе дисциплінарну, адміністративну, кримінальну та іншу відповідальність згідно вимог діючого законодавства України.

 

Надавач послуг підпорядковується координатору Барнахусу, координатору проекту від МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», виконавчому директору МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».

 

Оцінка ефективності: Результати роботи постачальника послуг будуть оцінені за такими критеріями, як своєчасність, відповідальність, ініціативність, комунікація, точність та якість наданих послуг.

Оцінювання буде проведено керівником проекту, що також стане основою для виплати консультанту винагороди за надані послуги.

Вимоги до кандидатів::

 • Вищу освіту з психології, медичної психології та дотичних галузей психології (не нижче рівня спеціаліста/магістра);
 • Мають не менше 3 років досвіду в галузі психології;
 • Знання фізіологічних і психологічних особливостей дітей будь якого віку;
 • Досвід роботи з дітьми різного віку,  проведення опитувань дітей, постраждалих від насильства буде пріоритетним;
 • Бажано досвід роботи в соціальній сфері.

 

Термін виконання робіт: серпень 2021  з можливістю продовження.

 

Порядок участі в конкурсі:

Резюме з супроводжувальним листом необхідно надіслати до 05 серпня  2021 року на  електронну пошту – Vira.Goncharuk@healthright.org  (з темою «Вакансія психолога»).