Вакансія на надання послуг соціального працівника Проект «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства» м. Миколаїв

Вакансія на надання послуг соціального працівника Проект «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства» м. Миколаїв

Технічне завдання

на надання послуг соціального працівника

 

Проект «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства».

 Реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF).

 

Інформація про проєкт: Проєкт «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства» впроваджується в Вінницькій та Миколаївській та ще одній областях. Проєкт, фінансований ЮНІСЕФ спрямований на підтримку впровадження моделі барнахусів в двох областях України для надання дітям, які постраждали від насильства, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, та медичного обстеження.

 

Основні завдання проєкту: 1) Впровадження, адвокатування та забезпечення функціонування моделі Барнахус в Вінницькій та Миколаївській та ще одній областях, як «єдиного вікна» для  надання дітям, які постраждали від насильства та членам їх сімей, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, та медичного обстеження.

 

Термін реалізації проєкту:  вересень 2020 р. – серпень 2021 р. з можливістю продовження.

Зайнятість: часткова

Географія проєкту: м. Миколаїв

 

Основні функції надавача послуг:

 1. Проведення оцінки потреб дитини, постраждалої від будь яких проявів насильства, дитини свідка/очевидця насильства;
 2. Здійснення у разі потреби соціального супроводу та надання соціальних послуг дитині, постраждалій від будь яких проявів насильства, дитині свідку/очевидцю насильства;
 3. Інформування про права, соціальні послуги, медичну, соціальну, психологічну допомогу, якими може скористатися дитина, постраждала від будь яких проявів насильства, дитина свідок/очевидець насильства у разі потреби.

Надавач послуг несе відповідальність за:

 1. несвоєчасне та неякісне виконання своїх професійних обов’язків, перевищення своїх повноважень;
 2. бездіяльність при виконанні покладених на нього обов’язків; недотримання етичних і правових норм;
 3. недотримання правил внутрішнього розпорядку роботи Барнахусу;
 4. порушення законодавства України, при виконанні посадових обов’язків, несе дисциплінарну, адміністративну, кримінальну та іншу відповідальність згідно вимог діючого законодавства України.

Надавач послуг підпорядковується координатору Барнахусу, виконавчому директору МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», координатору проекту від МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».

 

Оцінка ефективності: Результати роботи постачальника послуг будуть оцінені за такими критеріями, як своєчасність, відповідальність, ініціативність, комунікація, точність та якість наданих послуг.

Оцінювання буде проведено керівником проекту, що також стане основою для виплати консультанту винагороди за надані послуги.

Вимоги до кандидатів:

 • Вища освіта за спеціальностями “Соціальна робота”, “Соціальна педагогіка”, “Психологія”, “Соціологія”, або за іншими напрямами гуманітарної̈ підготовки;
 • Обов’язковий 2+ років досвід;
 • Досвід роботи з дітьми буде пріоритетним.
 • Володіння пакетом MS Office
 • Досвід роботи з офісною технікою.
 • Вільне володіння українською мовою
 • Уміння знаходити вихід з екстремальних ситуацій.
 • Пунктуальність.
 • Порядність.
 • Відповідальність.

 

 

Термін виконання робіт: серпень 2021 року з можливістю продовження

 

Порядок участі в конкурсі:

Резюме з супроводжувальним листом необхідно надіслати до 05 серпня  2021 року на  електронну пошту – Vira.Goncharuk@healthright.org  (з темою «Вакансія соціального працівника»).