Вакансія координатора Барнахусу в рамках проєкту: «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства», який фінансується Дитячим фондом ООН (UNICEF)

Вакансія координатора Барнахусу в рамках проєкту: «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства», який фінансується Дитячим фондом ООН (UNICEF)

Технічне завдання

на надання послуг координатора Барнахусу

 в рамках проєкту: «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства», який фінансується Дитячим фондом ООН (UNICEF)

 

Інформація про проєкт: Проєкт «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства» впроваджується в Вінницькій та Дніпропетровській області. Проєкт, фінансований ЮНІСЕФ спрямований на підтримку впровадження моделі барнахусів в двох областях України для надання дітям, які постраждали від насильства, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, та медичного обстеження.

 

Основні завдання проєкту: 1) Впровадження, адвокатування та забезпечення функціонування моделі Барнахус в Вінницькій та Дніпропетровській області, як «єдиного вікна» для  надання дітям, які постраждали від насильства та членам їх сімей, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, та медичного обстеження.

 

Термін реалізації проєкту:  вересень 2020 р. – травень 2021 р.

Зайнятість: часткова

Географія проєкту: м. Вінниця

 

Основні функції надавача послуг:

 1. Представлення Барнахусу та проєкту в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, відносинах з об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями та іншими юридичними та фізичними особами як в Україні, так і за її межами;
 2. Організація роботи фахівців Барнахусу та контроль за виконанням правила внутрішнього розпорядку Барнахуса;
 3. Організація ведення фінансового  обліку, складення і подання звітності відповідно до вимог проєкту;
 4. Здійснення контролю за повнотою та якістю надання послуг у Барнахусі відповідно до державних та міжнародних стандартів;
 5. Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних, протипожежних норм і правил техніки безпеки;
 6. Організація навчання, підвищення кваліфікації працівників Барнахуса;
 7. Планування діяльності Барнахусу;
 8. Координація взаємодії між суб’єктами, які залучаються до роботи з випадком, в якому постраждалою або свідком/очевидцем є дитина;
 9. Взаємодія з координатором проєкту.

Надавач послуг несе відповідальність за:

 1. несвоєчасне та неякісне виконання своїх професійних обов’язків, перевищення своїх повноважень;
 2. бездіяльність при виконанні покладених на нього обов’язків; недотримання етичних і правових норм;
 3. недотримання правил внутрішнього розпорядку роботи Барнахусу;
 4. порушення законодавства України, при виконанні посадових обов’язків, несе дисциплінарну, адміністративну, кримінальну та іншу відповідальність згідно вимог діючого законодавства України.

Надавач послуг підпорядковується виконавчому директору МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», координатору проекту від МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», а також куратору від ОДА чи органу місцевого самоврядування.

 

Оцінка ефективності: Результати роботи постачальника послуг будуть оцінені за такими критеріями, як своєчасність, відповідальність, ініціативність, комунікація, точність та якість наданих послуг.

Оцінювання буде проведено керівником проекту, що також стане основою для виплати консультанту винагороди за надані послуги.

Вимоги до кандидатів:

 • Вища освіта, бажано у соціальній, медичній чи правовій сфері чи дотичних галузях;
 • Обов’язковий 3+ років досвід роботи в міжнародних чи українських організаціях (державних чи громадських) щодо управління проектами/програмами;
 • Досвід побудови партнерських відносин з місцевою владою;
 • Хороші навички підготовки документів, інформаційних записок, аналітичних звітів для керівництва, донорів;
 • Самостійність, самоорганізованість, хороші усні та письмові комунікативні навички, відповідальність, працелюбність;
 • Управлінські навички;
 • Досвід роботи на керівних посадах буде пріоритетним.
 • Досвід та експертиза у питаннях, пов’язаних з протидією насильству стосовно дітей буде пріоритетним.

Термін виконання робіт: жовтень  2020  – травень 2021  року.

 

Порядок участі в конкурсі:

Резюме з супроводжувальним листом необхідно надіслати до 25 жовтня  2020 року  електронну пошту – Vira.Goncharuk@healthright.org  (з темою «Вакансія координатора»).