Вакансія консультанта/експерта з питань фінансів і місцевих бюджетів

Вакансія консультанта/експерта з питань фінансів і місцевих бюджетів

В межах проєкту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» шукаємо консультанта/експерта з питань фінансів і місцевих бюджетів.

Проєкт реалізується за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Українська фундація громадського здоров`я оголошує конкурс на вакансію консультанта/експерта з питань розвитку організаційного потенціалу громадських організацій.

Підпорядковується: Виконавчому директору, національному координатору проєкту

Зайнятість: неповна (до 45 годин)

Оплата: за результатами співбесіди

Місто роботи: Київ, віддалено

Дедлайн — 14 жовтня 2021 р.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ІМПЛЕМЕНТАЦІЙНОГО ПАРТНЕРА

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та «Право на здоров’я» запроваджують в Україні проєкти, спрямовані на профілактику ґендерно зумовленого та домашнього насильства; сприяння розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЄКТ

Проєкт «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» спрямований на посилення національної системи попередження та реагування на ґендерно зумовлене насильство на загальнодержавному та регіональному рівнях для забезпечення умов в яких більшість потерпілих від ґендерно зумовленого насильства зверталися б по допомогу та мали доступ до якісних послуг з особливою увагою на потерпілих, сприяючи поширенню ідеї «нульової» терпимості до насильства в суспільстві.

Проєкт та його імплементація спрямовані на досягнення трьох взаємопов’язаних цілей:

 • Подальший розвиток соціального та інституційного середовища, що сприятиме досягненню «нульової» терпимості до насильства та викорінення насильства по відношенню до жінок в Україні;
 • Забезпечення умов для того, щоб більшість потерпілих від ґендерно зумовленого насильства мали доступ до якісних послуг орієнтованих на потерпілих;
 • Сприяння розбудові сильної державної участі (з боку Уряду України) в існуючому механізмі та програмах реагування на ґендерно зумовлене насильство для забезпечення сталості послуг.

Компонент «ґендерно-чутлива екстрена допомога з подолання наслідків кризи СОVID-19 та посилення ґендерної рівності в Україні» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення та фінансової підтримки Європейського союзу спрямовано на: зниження негативних економічних, соціальних, психологічних наслідків пандемії COVID-19 для здоров’я та безпеки жінок та дівчат в Україні шляхом розширення можливостей місцевих НГО з надання і підтримки ефективних послуг із запобігання та реагування на ґендерно зумовлене насильство.

Окремою складовою компоненту є проведення дослідження щодо аналізу впливу COVID-19 на соціально-психологічну допомогу та підтримку кризових категорій населення в умовах COVID-19, у т.ч. з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, а також охоплення послугами, які надаються населенню громадянським суспільством. Також дослідження має на меті визначити прогалини у наданні послуг та перспективи і умови для виконання соціального замовлення НГО в регіонах проєкту.

Географія: 12 регіонів України.

Донор: Фонд ООН у галузі народонаселення.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ ЕКСПЕРТА З ПИТАНЬ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

Період надання послуг: жовтень – листопад 2021 р.

Донор: Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні.

Зайнятість: неповна.

Основні цілі:

Надання рекомендацій та консультацій організаціям громадянського суспільства для ефективної розробки і впровадження планів організаційного розвитку для досягнення обраних цілей. Активність ведеться у межах компоненту з питань підвищення потенціалу громадських організацій у проєкті Фонду ООН у галузі народонаселення.

Основні функції:

 1. Ознайомлення з розробленими короткотерміновими планами організаційного розвитку – до 15 планів ГО з різних областей, що ведуть діяльність у напрямі надання допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, в умовах пандемії Covid-19.
 2. Підготовка до консультацій для надання рекомендацій зазначеним вище організаціям, які розробляють короткострокові плани оргрозвитку, з урахуванням їхніх цілей і задач, щоб на основі наданих рекомендацій ці організації могли вдосконалити свої плани з максимальним урахуванням потреб і ресурсів для подальшого ефективного впровадження з метою підвищення організаційного потенціалу для реалізації цілей з надання послуг постраждалим від ґендерно зумовленого і домашнього насильства в умовах Сovid-19 у своїх областях і громадах.
 3. Участь у підготовчій онлайн-зустрічі.
 4. Участь в окремих онлайн-консультаціях для ГО у складі групи експертів (індивідуальні консультативні зустрічі для кожної ГО – до 15 зустрічей). Очікуваний склад групи експертів: експерт/-ка з питань організаційного розвитку, експерт/-ка з питань місцевих бюджетів, експерт/-ка з питань ґендерно зумовленого та домашнього насильства.
 5. Консультування з питань бюджетних відносин.
 6. Консультування з питань місцевих бюджетів.
 7. Консультування з питань законодавчого регулювання щодо місцевих бюджетів та принципів державної підтримки протидії ґендерно зумовленому та домашньому насильству, надання підтримки постраждалим.
 8. Комунікація (листування) з координаторкою проєкту – контактною особою з питань, пов’язаних із виконанням цього ТЗ.
 9. Підготовка звітів за підсумками зустрічей і виконаного ТЗ.

Вимоги:

 • Вища освіта в галузі управління та бізнес-адміністрування, управлінні фінансами, бюджетних відносин, юридичній сфері, громадському здоров’ї, громадському адмініструванні.
 • Мінімум 3 роки досвіду роботи в міжнародних проєктах технічної допомоги з фокусом на організаційному розвитку органів громадянського суспільства, бюджетних відносин, децентралізації, допомозі сім’ям, дітям, жінкам.
 • Досвід менеджменту проєктів з структурами ООН, ЄС.
 • Вільне володіння англійською мовою вітається. 

Як податись:

Кандидат/-ки, які відповідають вимогам повинні надсилати резюме та супровідний лист англійською та/або мовою із зазначенням посади у темі листа на nataliia.koroliuk@healthright.org (тема листа “NGO Finance and Budgeting Consultant” – [your name]”) до 14 жовтня 2021 року.