ВАКАНСІЯ АСИСТЕНТА ПРОЕКТУ

ВАКАНСІЯ АСИСТЕНТА ПРОЕКТУ

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ АСИСТЕНТА ПРОЕКТУ

«Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства»
Проект реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF).

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ІМПЛЕМЕНТАЦІЙНОГО ПАРТНЕРА:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та HealthRight International запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ґендерно-зумовленого та домашнього насильства; сприяння розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ: Проект «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства» впроваджується в Вінницькій та Дніпропетровській області. Проект, фінансований ЮНІСЕФ спрямований на підтримку впровадження моделі барнахусів в двох областях України для надання дітям, які постраждали від насильства, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, та медичного обстеження.

ЦІЛЬ ПРОЕКТУ: Впровадження, адвокатування та забезпечення функціонування моделі Барнахус в Вінницькій та Дніпропетровській області, як «єдиного вікна» для надання дітям, які постраждали від насильства та членам їх сімей, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, та медичного обстеження.

ГЕОГРАФІЯ ПРОЕКТУ: Вінницька та Дніпропетровська області.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ АСИСТЕНТА ПРОЕКТУ

Термін надання послуг: вересень 2020 р. – травень 2021 р.
Донор: Дитячий фонд ООН в Україні (UNICEF).
Зайнятість: повна.

Основні цілі:
Операційний супровід та асистування координатору проекту в його реалізації.

Основні функції:
1. Операційна підтримка, зворотній зв’язок (листування, уточнення, підтримка зворотнього зв’язку по усуненню проблемних питань) з фахівцями барнахусів.
2. Підготовка угод для надавачів соціально-психологічних послуг. Перевірка, прийом, сортування, подання до підпису, розсилка, у разі надходження змін підготовка нових угод, внесення відповідних даних.
3. Моніторинг та прийом документів щодо нових надавачів послуг. Організація співбесід кандидатів. Формування пакетів документів та подання їх до бухгалтерії.
4. Організація та спільно з координатором забезпечення проведення тренінгів та навчань для надавачів послуг в регіонах проекту.
5. Організація та спільно з координатором забезпечення проведення заходів щодо інституалізації барнахусів.
6. Збір та аналіз історій, кейсів та надісланих фото, їх редагування із дотриманням конфіденційності, наявність інформованих згод, сортування та подання до Дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF), а також для розміщення на сайтах.
7. Формування та моніторинг списків фахівців барнахусів та їх контактів.
8. Організація та проведення моніторингових візитів до місць локацій барнахусів.
9. Підготовка та надсилання звітної інформації всім партнерам проекту та фахівцям барнахусів щодо реалізації проекту.
10. Підготовка угод/меморандумів щодо співпраці та реалізації проекту в регіонах його реалізації.
11. Перевірка, сортування та архівування отриманої конфіденційної інформації щодо клієнтів барнахусів.
12. Заповнення та підтримка web-ресурсів організації інформацією, яка стосується проекту.

Інші функції:
13. Написання оголошень щодо заходів реалізації проекту та підготовка інформації для тендерів в частині створення та забезпечення діяльності барнахусів.
14. Аналіз потреб барнахусів щодо інформаційних матеріалів та рекламної продукції.
15. Редагування макетів інформаційних матеріалів.
16. Моніторинг, редагування та за потреби переклад матеріалів щодо діяльності барнахусів.

Звітування:
17. Збір та аналіз звітності барнахусів та інформованих згод клієнтів (щомісячно до 30 числа поточного місяця за звітний період).
Вимоги:
• вища освіта (рівень магістра/бакалавра) у відповідних сферах,
• відмінне володіння англійською мовою (рівень Advanced або Proficiency),
• мультизадачність та стресостійкість, ефективний таймменеджмент,
• досвід перекладу офіційних документів, програмних звітів, тощо,
• міжособистісні навички та вміння працювати в команді для досягнення організаційних цілей.
Як податись:
• Кандидати, які відповідають вимогам повинні надсилати резюме АНГЛІЙСЬКОЮ (!) та супровідний лист із зазначенням посади, надсилати на halyna.skipalska@healthright.org до 22 вересня 2020 р. (тема листа “ Assistant – [your name]”).