Українська фундація громадського здоров’я (УФГЗ) посіла 2 місце у номінації «Всеукраїнська благодійність»

Українська фундація громадського здоров’я (УФГЗ) посіла 2 місце у номінації «Всеукраїнська благодійність»

Українська фундація громадського здоров’я (УФГЗ) посіла 2 місце у номінації «Всеукраїнська благодійність». Галина Скіпальська, виконавча директорка УФГЗ, — 2 місце у номінації «Менеджер року у сфері доброчинності»

Щиро дякуємо організаторам конкурсу за відзнаку нашої роботи! 

З 2005 року, як представництво HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні, та з 2008 року, як МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», ми надаємо доступ до медичних та психосоціальних послуг уразливим групам населення. Ми тримаємо руку на пульсі життя й адаптуємо нашу роботу до найбільш значущих викликів часу. Зокрема:

  • У 2015 році у відповідь на російську агресію на Сході України ми створили Клініку з прав людини у Києві для підтримки постраждалих від тортур і сексуального насильства та їхніх сімей.
  • З 2019 року деякі з наших мобільних бригад, які опікуються проблемами гендерного насильства, почали надавати психологічні консультації також ветеранам російсько-української війни та їхнім сім’ям.
  • У лютому, із початком повномасштабного вторгнення росії, ми переорієнтувалися на надання гуманітарної допомоги людям із зони бойових дій.
  • А наразі уже працюють 50 мобільних бригад допомоги внутрішньо переміщеним особам щодо невідкладної медичної допомоги, психологічної підтримки та юридичних послуг.

Ми й надалі працюватимемо для тих, хто потребує нашої підтримки й допомоги найбільше. Адже ми щиро впевнені: здоров’я — це право кожного!

Детальніше про переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2021» — за посиланням.