У Приморському парку Маріуполя відбувся символічний міський забіг у рамках інформаційної кампанії «Насильству немає виправдання!»

У Приморському парку Маріуполя відбувся символічний міський забіг у рамках інформаційної кампанії «Насильству немає виправдання!»

12 квітня, у Приморському парку Маріуполя відбувся символічний міський забіг у рамках інформаційної кампанії «Насильству немає виправдання!». Участь у забігу взяли патрульні та дільничні офіцери поліції, молодь, жінки-лідерки, активісти руху за гендерну рівність, жителі та жительки міста, загальною кількістю 210 осіб. Мета забігу – об’єднати поліцію та громаду у боротьбі проти насильства щодо жінок.

Інформаційну кампанію «Насильству немає виправдання», впроваджує ООН Жінки, спільно з Міністерством внутрішніх справ України та міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я». Метою інформаційної кампанії є підвищення розуміння серед чоловіків та жінок, хлопців та дівчат, що насильство є порушенням прав людини, пропаганда нульової толерантності до насильства та підвищення довіри до поліції, як важливої структури у системі реагування на випадки насильства. Кампанія є одним із компонентів спільного проекту ООН Жінки та ПРООН «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», який фінансується Європейським Союзом та реалізується у Донецькій та Луганській областях.