Тендер щодо відбору надавачів послуг з проведення відеозапису онлайн тренінгу для первинної ланки медичної допомоги щодо здоров’я підлітків в рамках реалізації проекту «Сприяння інтеграції послуг для підлітків у систему первинної і вторинної ланки охорони здоров’я в Україні», фінансованого ЮНІСЕФ.

Тендер щодо відбору надавачів послуг з проведення відеозапису онлайн тренінгу для первинної ланки медичної допомоги щодо здоров’я підлітків в рамках реалізації проекту «Сприяння інтеграції послуг для підлітків у систему первинної і вторинної ланки охорони здоров’я в Україні», фінансованого ЮНІСЕФ.

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує відбір надавачів послуг в рамках проекту «Сприяння інтеграції послуг для підлітків у систему первинної і вторинної ланки охорони здоров’я в Україні», фінансованого ЮНІСЕФ.

 

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. УФГЗ та «Право на здоров’я» з 2008 року запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ВІЛ серед жінок, дівчат та підлітків з вразливих груп; розробку та запровадження моделей комплексної допомоги, які включають соціальні та медичні послуги для ВІЛ-позитивних підлітків та молоді і підлітків та молоді груп високого ризику щодо інфікування ВІЛ.

 

Інформація про проект:

Проект реалізується за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні.

 

Мета проекту:

Сприяння інтеграції послуг для підлітків, до вторинної та первинної ланок охорони здоров’я з особливим фокусом на сексуальному, репродуктивному та психічному здоров’ї.

 

Очікувані результати проекту:

 

1.Перегляд питання підліткового здоров’я на законодавчому рівні в контексті реформи системи охорони здоров’я з основним фокусом на послуги з виявлення, профілактики та лікування ВІЛ.

2.Покращення доступу до якісних послуг, дружніх до підлітків, особливо тих, що стосуються профілактики та лікування ВІЛ, із застосуванням інноваційних підходів та забезпеченням континууму та якості послуг на первинній та вторинній ланці.

3.Забезпечення можливості для підлітків і молоді, особливо найбільш вразливих і тих, що живуть з ВІЛ, для участі у розвитку та створенні регіональних, національних та обласних ініціативах в галузі охорони здоров’я.

 

В рамках проекту буде розроблено та впроваджено он-лайн курс «Здоров’я підлітків» для медичних працівників первинної ланки та розмістити тренінг на сайті УЦГЗ.

 

 

Технічне завдання для надавачів послуг з проведення відеозапису онлайн тренінгу для первинної ланки медичної допомоги щодо здоров’я підлітків в рамках реалізації проекту «Сприяння інтеграції послуг для підлітків у систему первинної і вторинної ланки охорони здоров’я в Україні», фінансованого ЮНІСЕФ.

 

Надавач послуг повинен виконати наступні завдання:

 

  • Організація та проведення виробництва дистанційного курсу «Здоров’я підлітків» згідно підготовленої програми (див.Додаток 1), включаючи опрацювання матеріалів та запис відеоматеріалів курсу.

 

  • Забезпечення приміщень для проведення зйомок;
  • Підготовка технічних вимог для лекторів;
  • Роз’яснення технічних вимог лекторам;
  • Методичний супровід виробництва дистанційного курсу;
  • Запис відеоматеріалів курсу;
  • Монтаж відеоматеріалів курсу, дизайн та створення візуальної складової курсу.

 

  • Розміщення он-лайн-курсу «Здоров’я підлітків» на платформі дистанційного навчання ЦГЗ.

 

Очікувані результати роботи :

 

  1. Відео-запис он-лайн курсу «Здоров’я підлітків» проведено.

Загальний час тривалості курсу : 7 годин 40 хвилин.

 

  1. Он-лайн курс «Здоров’я підлітків» завантажено на платформу УЦГЗ.

 

Важливо :

Надавач послуг проводить відеозапис он-лайн курсу «Здоров’я підлітків» під керівництвом та контролем з боку УФГЗ.

Також УФГЗ має право проводити проміжний контроль за виконанням робіт та їх відповідності визначеним завданням.

 

Термін виконання  роботи:  20 березня – 20 квітня 2020 року.

 

Для участі у конкурсі просимо подати резюме із викладеним досвідом роботи та лінками на попередні аналогічні роботи .

Із кожним надавачем послуг буде проведена особиста співбесіда, за результатами якої буде визначено розмір оплати послуг.

 

Резюме надсилайте координатору проекту Оксані Савенко, на електронну пошту

oksana.savenko@healthright.org до 12 березня 2020 року.

Новини & Події

Читати всі

Пошук по сайту