Тендер щодо відбору надавача послуг з додрукової підготовки та виготовлення поліграфічної продукції в рамках проєкту «Розвиток системи комплексної реабілітації постраждалих від катувань в місцях несвободи»

Тендер щодо відбору надавача послуг з додрукової підготовки та виготовлення поліграфічної продукції в рамках проєкту «Розвиток системи комплексної реабілітації постраждалих від катувань в місцях несвободи»

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) оголошує тендер щодо відбору надавача послуг з додрукової підготовки та виготовлення поліграфічної продукції в рамках проєкту «Розвиток системи комплексної реабілітації постраждалих від катувань в місцях несвободи», що реалізовується МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» за фінансової підтримки МБФ «Відродження»

Інформація про замовника:
МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. УФГЗ та HealthRight International (Право на здоров’я) з 2008 року запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ВІЛ серед жінок, дівчат та підлітків з вразливих груп; розробку та запровадження моделей комплексної допомоги, які включають соціальні та медичні послуги для ВІЛ-позитивних підлітків та молоді і підлітків та молоді груп високого ризику щодо інфікування ВІЛ.

Інформація про проєкт

Назва проєкту: «Розвиток системи комплексної реабілітації постраждалих від катувань в місцях несвободи», що реалізовується МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» за фінансової підтримки МБФ «Відродження».

Даним проектом УФГЗ пропонує забезпечити доступ до якісної реабілітації шляхом посилення спроможності медичних працівників, психологів, соціальних працівників та юристів з питань надання комплексних послуг для потерпілих від катувань в місцях несвободи. Для цього УФГЗ планує розробити тренінговий модуль «Система надання комплексних послуг з реабілітації потерпілих від катувань в місцях несвободи» з відповідною підготовкою національних тренерів з питань реабілітації потерпілих від катувань в місцях несвободи.

Термін надання послуг: серпень 2020 р.
Донор: МФ «Відродження»

Мета тендеру:
Обрати підрядника для додрукарської підготовки та друку тренінгових посібників з комплексної реабілітації потерпілих від катувань «Система надання комплексних послуг з реабілітації потерпілих від катувань в місцях несвободи», форматом А4, Розмір: в складеному вигляді 420*297 мм, в розвороті 297*210 мм на крейдованому глянцевому папері, на 76 сторінках.

Кількість примірників:
100 примірників.

Терміни реалізації:
З 15 серпня 2020 року по 1 вересня 2020 року.
Терміни можуть бути змінені в процесі реалізації завдання, та обговорюються з переможцем закупівлі в момент підписання договору.
Технічне завдання для робіт та послуг
№ Назва Додаткова інформація
1 Поліграфічні послуги для проведення заходів (коректура, макетування, тиражування тренінгового посібника з розробки реабілітаційних програм для мультидисциплінарної команди) Послуги мають включати в себе: 1. Створення поліграфічної продукції (включаючи друк, додрукарську і після друкарську підготовку, в т.ч. брошурування, швейне скріплення, глянцева припресовка, т.п.);
2. Технічна можливість виготовлення тренігових посібників.
3.Упаковка і доставка продукції в офіс МБФ «УФГЗ» включаючи послуги з завантаження та розвантаження.
Та інші матеріально-технічні вимоги замовника

Загальні умови участі у тендері:
До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, громадські організації які:
• Мають успішний досвід у реалізації подібних проектів.
• Офіційно зареєстровані та діють на території України.
• Не є платниками ПДВ.
Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):
• Інформація про постачальника (установчі документи, портфоліо компанії – за наявності)
• Обґрунтований бюджет (в гривні).
Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:
1. Учасники мають подавати пропозиції лише у електронному вигляді.
2. Надані копії реєстраційних та інших документів мають бути розбірливими та якісними.
3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
4. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 30 календарних днів.
5. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така пропозиція до розгляду не береться.
6. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення та формі Тендерної пропозиції.

Термін подачі документів:

1. Кінцевий термін подачі документів для участі у тендері – 12 серпня 2020 року до 18-00 за Київським часом.
2. Переможцю тендерної закупівлі буде повідомлено про відбір його тендерної пропозиції шляхом електронної пошти чи телефонного дзвінка до 16 серпня 2020 року до 18-00 за Київським часом*.

Додаткова інформація:
Причини відхилення заявок не повідомляються. Матеріали, подані на конкурс, не повертаються. Заявки, оформлені з порушенням зазначених вимог, розглядатися не будуть.
Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до 12 серпня 2020 року на адресу:
Anastasia.Liadneva@healthright.org
Контактна особа: Анастасія Ляднева-Ірлік, +38 095 -732-90-46