Тендер щодо відбору надавача послуг по доопрацюванню дослідження, яке було проведено в жіночих колоніях, щодо взаємозв’язку між вживанням наркотиків та насильством серед жінок, які перебувають або мають досвід перебування у місцях позбавлення волі

Тендер щодо відбору надавача послуг по доопрацюванню дослідження, яке було проведено в жіночих колоніях, щодо взаємозв’язку між вживанням наркотиків та насильством серед жінок, які перебувають або мають досвід перебування у місцях позбавлення волі

 

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує відбір надавачів послуг по доопрацюванню результатів дослідження, яке було проведено в жіночих колоніях щодо взаємозв’язку між вживанням наркотиків та насильством серед жінок, які перебувають або мають досвід перебування у місцях позбавлення волі в рамках проекту «Розширення прав та можливостей жінок, які вживають наркотики», фінансованого МФ «Відродження» .

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. УФГЗ та «Право на здоров’я» з 2008 року запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ВІЛ серед жінок, дівчат та підлітків з вразливих груп; розробку та запровадження моделей комплексної допомоги, які включають соціальні та медичні послуги для ВІЛ-позитивних підлітків та молоді і підлітків та молоді груп високого ризику щодо інфікування ВІЛ.

Інформація про проект:

Проект спрямовано на вирішення проблеми забезпечення доступу жінок, які зіштовхнулися з подвійною проблемою наркозалежності та насильства, до послуг з профілактики та реагування на випадки насильства, з урахуванням потреб даної цільової групи.

Мета проекту: забезпечити сталість отриманих в 2019 році результатів проекту, відреагувати на виклики пандемії COVID-19 та спланувати подальші адвокаційні активності для покращення доступу жінок з подвійною проблематикою наркозалежності та насильства до правової допомоги та заходи із зменшення стигми та дискримінації жінок, які вживають наркотики.

Інформація про проведене дослідження

В 2019 році УФГЗ за підтримки МФ «Відродження» впроваджував проект «Насильству немає виправдання: розширення прав та можливостей жінок, які вживають наркотики». В рамках цього проєкту було розроблено інструментарій дослідження, спільно з Нью Йоркським Університетом (НЙУ), проведено кабінетне дослідження, щодо досліджень та наявної інформації щодо взаємозв’язку між вживанням наркотиків та насильством серед жінок, які перебувають або мають досвід перебування у місцях позбавлення волі та підготовлено звіт за результатами даного етапу. Також було проведено якісне дослідження, а саме інтерв’ю з жінками, що звільнилися з жіночих колоній та проведено опитування з експертами (представники НУО та жіночих виправних колоній, пробації). Дослідження дозволило отримати важливі дані, які можуть стати основою для удосконалення нормативно – правових актів та протоколів надання послуг жінкам з подвійною проблематикою наркозалежності та насильства.

Ознайомитися з матеріалами дослідження, які потребують опрацювання можна за лінком :

https://drive.google.com/file/d/1Z5RNz3Mi-ZaMqbgFKzBZKYIMuJRA8oW9/view?usp=sharing

Технічне завдання для надавача послуг по доопрацюванню результатів та оновленню звіту дослідження, яке було проведено  в жіночих колоніях щодо взаємозв’язку між вживанням наркотиків та насильством серед жінок, які перебувають або мають досвід перебування у місцях позбавлення волі

в рамках реалізації проекту «Розширення прав та можливостей жінок, які вживають наркотики», фінансованого МФ «Відродження»

Надавач послуг по доопрацюванню створеного за попередньої фази реалізації проекту та обговорений із представниками спільноти і експертами спеціальний 16 годинний модуль «Наркозалежність та насильство» для підготовки фахівців правоохоронних органів в рамках реалізації проекту «Розширення прав та можливостей жінок, які вживають наркотики», фінансованого повинен виконати наступні завдання:

Очікувані результати роботи :

  1. Доопрацювання результатів та оновленню звіту проведеного дослідження в жіночих колоніях щодо взаємозв’язку між вживанням наркотиків та насильством серед жінок, які перебувають або мають досвід перебування у місцях позбавлення волів рамках реалізації проекту «Розширення прав та можливостей жінок, які вживають наркотики», фінансованого МФ «Відродження».

Детальний опис того, що треба зробити по кожній частині дослідження знаходиться у Додаток 1.

Матеріал дослідження, який треба опрацювати знаходиться за лінком :

https://drive.google.com/file/d/1Z5RNz3Mi-ZaMqbgFKzBZKYIMuJRA8oW9/view?usp=sharing

  1. Звіт щодо проведення вищезазначеного дослідження за наступною структурою: вступ, методологія дослідження, основні результати у відповідності до визначених завдань дослідження, висновки, рекомендації
  2. Презентація Звіту дослідження .
  3. Участь в онлайн презентації Звіту для експертів та представниць спільноти, що вживають наркотики, з метою вироблення рекомендацій та подальших кроків адвокатування тематики протидії ДН серед жінок, що вживають наркотики.

Перед початком роботи з надавачем послуг буде проведено Зум-конференцію за з метою детального обговорення завдань щодо доопрацювання дослідження.

Важливо :

  • Надавач послуг по координації проводить доопрацювання модулю під керівництвом та контролем з боку УФГЗ.
  • Затвердження та фіналізація Звіту дослідження буде відбуватися за погодженням УФГЗ та МФ «Відродження».
  • Також УФГЗ має право проводити проміжний контроль за виконанням робіт та їх відповідності визначеним завданням.

Термін виконання  роботи:  20 травня 2021 року – 20  червня 2021 року.

Для участі у конкурсі просимо подати резюме із викладеним досвідом роботи та лінками на попередні аналогічні роботи.

З надавачем послуг буде проведена особиста співбесіда, за результатами якої буде визначено розмір оплати послуг.

Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати резюме на електронну пошту :  Оксана Савенко   Oksana.Savenko@healthright.org

з копією на електронну пошту :

Ганна Радіоновська hanna.radionovska@healthright.org

до 18 травня 2021 року.

Контактна особа: Оксана Савенко (+380503853730).