Тендер щодо відбору на посаду координатора проекту, який проводиться в рамках проекту «Наркозалежність та безпека в громадах : синергія влади, поліції та вразливих груп на основі діалогу», фінансованого Міжнародним Фондом «Відродження».

Тендер щодо відбору на посаду координатора проекту, який проводиться в рамках проекту «Наркозалежність та безпека в громадах : синергія влади, поліції та вразливих груп на основі діалогу», фінансованого Міжнародним Фондом «Відродження».

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) оголошує тендер щодо відбору надавача послуг з координації проекту в рамках проекту «Наркозалежність та безпека в громадах: синергія влади, поліції та вразливих груп на основі діалогу», фінансованого Міжнародним Фондом «Відродження».

 

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. УФГЗ та HealthRight International (Право на здоров’я) з 2008 року запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ВІЛ серед жінок, дівчат та підлітків з вразливих груп; розробку та запровадження моделей комплексної допомоги, які включають соціальні та медичні послуги для ВІЛ-позитивних підлітків та молоді і підлітків та молоді груп високого ризику щодо інфікування ВІЛ.

 

Інформація про проект:

Проект реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Мета проекту: посилення спроможності громади міста Слов’янськ в забезпеченні безпеки та захисту прав вразливих груп населення, що мають проблему наркозалежності на основі діалогу представників громади, місцевої адміністрації, поліції та самих вразливих груп через покращення політик та спільного діалогу.

 

Завдання проекту:

 1. Проведення дослідження з метою комплексного вивчення думки населення щодо загального відчуття безпеки у м.Словянськ, у т.ч. оцінки співвідношення ризиків наркозалежності та безпеки.
 2. Проведення круглого столу у м. Слов’янськ з метою презентації дослідження та підготовки рекомендацій до міських програм безпечного міста.
 3. Розробка моделі поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду у м. Слов’янськ.
 4. Розробка рекомендацій для місцевих програм щодо включення питання захисту прав та безпеки наркозалежних осіб, що побудовані на взаємодії місцевої влади, поліції, представників громади та самих вразливих груп населення.
 5. Проведення панельної дискусії за участю осіб, які приймають рішення, керівників інших громад, міських голів в Донецькій ОДА.

 

 

 

 

 

Технічне завдання координатора проекту «Наркозалежність та безпека в громадах : синергія влади, поліції та вразливих груп на основі діалогу», фінансованого Міжнародним Фондом «Відродження».

 

Перелік завдань надавача послуг:

 • Координація проведення дослідження з метою комплексного вивчення думки населення щодо загального відчуття безпеки у м.Словянськ та оцінки співвідношення ризиків наркозалежності та безпеки;
 • Узгодження проведення вищезазначеного дослідження (дизайну, методів) з УФГЗ та Міжнародним Фондом «Відродження» ;
 • Визначення експертів/організації, які будуть проводити вищезазначене дослідження;
 • Налагодження взаємодії з представниками громади, місцевої влади, місцевої адміністрації, поліції, які працюють задля побудови безпеки в м. Слов’янськ Донецької області;
 • Організація проведення круглого Столу у м. Слов’янськ з метою презентації дослідження та підготовки рекомендацій до міських програм  безпечного міста;
 • Розробка та фіналізація моделі роботи поліції, орієнтованої на громаду у м. Слов’янськ;
 • Затвердження розроблених матеріалів з донором;
 • Організація рекомендацій для місцевих програм щодо включення питання захисту прав та безпеки наркозалежних осіб, що побудовані на взаємодії місцевої влади, поліції, представників громади та самих вразливих груп населення;
 • Організація проведення панельної дискусії за участю осіб, які приймають рішення, керівників інших громад, міських голів в Донецькій ОДА;
 • Розміщення інформації про виконання проекту на сайтах УФГЗ та Міжнародного Фонда «Відродження».

 

Важливо :

Надавач послуг виконує завдання під керівництвом та контролем з боку УФГЗ. УФГЗ має право проводити проміжний контроль за виконанням робіт та їх відповідності визначеним завданням.

 

Термін виконання  робіт:  з 10.01. 2020 року до 25.09.2020 року.

Для участі у конкурсі просимо подати резюме із викладеним досвідом роботи та лінками на попередні аналогічні роботи. Із кожним експертом буде проведена особиста співбесіда, за результатами якої буде визначено розмір оплати послуг.

 

Резюме надсилайте на електронну пошту: Ольга Веселовська Olga.Veselovska@healthright.org  до  05 січня 2020 року.

 

Новини & Події

Читати всі

Пошук по сайту