Тендер щодо відбору експертів на проведення дослідження з метою комплексного вивчення думки населення щодо загального відчуття безпеки у м.Словянськ, яке буде проводитися в рамках проекту «Наркозалежність та безпека в громадах : синергія влади, поліції та вразливих груп на основі діалогу», фінансованого Міжнародним Фондом «Відродження».

Тендер щодо відбору експертів на проведення дослідження з метою комплексного вивчення думки населення щодо загального відчуття безпеки у м.Словянськ, яке буде проводитися в рамках проекту «Наркозалежність та безпека в громадах : синергія влади, поліції та вразливих груп на основі діалогу», фінансованого Міжнародним Фондом «Відродження».

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) оголошує тендер щодо відбору надавача послуг з проведення дослідження  в рамках проекту «Наркозалежність та безпека в громадах: синергія влади, поліції та вразливих груп на основі діалогу», фінансованого Міжнародним Фондом «Відродження».

 

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. УФГЗ та HealthRight International (Право на здоров’я) з 2008 року запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ВІЛ серед жінок, дівчат та підлітків з вразливих груп; розробку та запровадження моделей комплексної допомоги, які включають соціальні та медичні послуги для ВІЛ-позитивних підлітків та молоді і підлітків та молоді груп високого ризику щодо інфікування ВІЛ.

 

Інформація про проект:

Проект реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Мета проекту: посилення спроможності громади міста Слов’янськ в забезпеченні безпеки та захисту прав вразливих груп населення, що мають проблему наркозалежності на основі діалогу представників громади, місцевої адміністрації, поліції та самих вразливих груп через покращення політик та спільного діалогу.

 

Завдання проекту:

 1. Проведення дослідження з метою комплексного вивчення думки населення щодо загального відчуття безпеки у м.Словянськ, та окремих її складових. у т.ч. дослідження співвідношення ризиків наркозалежності та безпеки.
 2. Проведення круглого столу у м. Слов’янськ з метою презентації дослідження та підготовки рекомендацій до міських програм безпечного міста.
 3. Розробка моделі поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду у м. Слов’янськ.
 4. Розробка рекомендацій для місцевих програм щодо включення питання захисту прав та безпеки наркозалежних осіб, що побудовані на взаємодії місцевої влади, поліції, представників громади та самих вразливих груп населення.
 5. Проведення панельної дискусії за участю осіб, які приймають рішення, керівників інших громад, міських голів в Донецькій ОДА.

 

 

 

 

 

Технічне завдання  на проведення дослідження з метою комплексного вивчення думки населення щодо загального відчуття безпеки у м.Словянськ, яке проводиться в рамках проекту «Наркозалежність та безпека в громадах : синергія влади, поліції та вразливих груп на основі діалогу», фінансованого Міжнародним Фондом «Відродження».

 

 

 1. Мета дослідження

Загальною метою проведення  дослідження є комплексне вивчення думки населення щодо загального рівня відчуття безпеки у місті Слов’янськ, конкретних громадських місць і умов, які становлять загрозу, визначення іх подолання або пом’якшення.

 1. Задачі дослідження

Очікується, що під час  дослідження будуть виконані наступні завдання:

-проведення збору даних, необхідних для реалізації задач дослідження;

-проведення комплексного аналізу даних, включаючи аналіз загроз та проблем в роботі з наркозалежними;

– розробка методології та інструментарію соціологічного  дослідження

– проведення репрезентативного опитування дорослого населення міста (обсяг виборки 150 респондентів);

-проведення фокус-груп с представниками окремих соціальних груп (наркозалежні, працівники соціальної сфери; працівники комунальних підприємств і служб; місцеві активісти, небайдужі мешканці);

-проведення гнучких інтерв’ю з працівниками поліції;

-проведення гнучких інтерв’ю з особами, які приймають рішення;

-написання звіту за результатами дослідження та презентація у Power Point.

Список активностей під час проведення дослідження не має обмежуватися наведеними вище та може, за бажанням оцінщиків, включати інші запитання, необхідні для задач дослідження.

 1. Цільова аудиторія дослідження

Населення міста Слов’янськ у віці 18 і старше (наркозалежні, працівники соціальної сфери; працівники комунальних підприємств і служб; місцеві активісти, небайдужі мешканці. експерти, які приймають рішення).

 1. Методологія дослідження

Очікується, що експерти з  дослідження будуть використовувати наступні інструменти для збору та аналізу даних:

 • репрезентативне опитування;
 • гнучкі інтерв’ю;
 • фокус-групи.

Методи  дослідження не мають обмежуватися наведеними вище та можуть включати інші запитання, необхідні для виконання завдань дослідження.

 1. Географічне покриття

Проект реалізується на місцевому рівні (м.Словянськ Донецької області) та на національному рівні (м.Київ). Експерти з проведення дослідження більшість активностей здійснюватимуть у м.Словянськ Донецької області .

 1. Очікувані результати

-технічний та аналітичний Звіти за результатами дослідження.

Аналітичний звіт повинен включати в себе висновки щодо громадської думки, окремих соціальних груп та експертів щодо рівня відчуття безпеки у м. Слов’янськ, конкретних громадських місць та чинників, які становлять загрозу;

-презентація у Power Point.

Звіт за результатами  дослідження має бути написаний та представлений в паперовому та електронному форматах (українською мовою).

 1. Вимоги до експертів з дослідження

Експертами можуть виступати як окремі фізичні особи або групи осіб, так і юридичні особи, які мають відповідний досвід  дослідження медико-соціальних проектів і програм.

Кваліфікаційні вимоги:

 • Досвід в проведенні досліджень, пов’язаних з роботою в громадах;
 • Досвід проведення соціальних досліджень;
 • Досвід в проведенні досліджень, пов’язаних з тематикою наркоспоживання;
 • Дослідження питань безпеки у громадських місцях

 

Важливо!

 

Оцінка проводиться під координацією з боку УФГЗ.

Затвердження та фіналізація  дослідження буде відбуватися за погодженням УФГЗ та Міжнародним Фондом «Відродження».

УФГЗ має право проводити проміжний контроль за виконанням робіт по проведенню  дослідження та їх відповідності визначеним завданням.

 

Термін виконання  роботи:  10 березня- 10 червня 2020 року.

 

Пропозиції з описом досвіду (прийнятним є формат резюме), планом проведення та дизайном  дослідження просимо надати до 05  березня 2020 року.

 

 1. Умови участі у конкурсі

 

Для участі у конкурсі просимо подати резюме із викладеним досвідом роботи та лінками на попередні аналогічні роботи .

Із кожним експертом буде проведена особиста співбесіда, за результатами якої буде визначено розмір оплати послуг.

 

Резюме надсилайте координатору проекту Оксані Савенко, на електронну пошту

oksana.savenko@healthright.org до 05  березня 2020 року.