ТЕНДЕР щодо проведення оцінки потреб та потенціалу державних та недержавних організацій та установ, що надають послуги з питань протидії ґендерно зумовленому, у т.ч. домашньому, насильству та насильству стосовно дітей

ТЕНДЕР щодо проведення оцінки потреб та потенціалу державних та недержавних організацій та установ, що надають послуги з питань протидії ґендерно зумовленому, у т.ч. домашньому, насильству та насильству стосовно дітей

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс щодо залучення експерта з проведення оцінки потреб та потенціалу державних та недержавних організацій та установ, що надають послуги з питань протидії ґендерно зумовленому, у т.ч. домашньому, насильству та насильству стосовно дітей, яка реалізується в рамках проекту  «Комплексний підхід до вирішення проблем гендерно зумовленого насильства та насильства по відношенню до хлопчиків, дівчат, жінок та чоловіків в східних регіонах України», який фінансує дитячий фонд ООН, ЮНІСЕФ.

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, гендерно обумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

З жовтня 2015 року Українська фундація громадського здоров’я в співпраці з Фондом народонаселення ООН, Міністерством соціальної політики України, місцевими центрами соціальних служб створила та підтримує роботу 40 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги у 9 регіонах України (Дніпропетровська, Запорізька, Харківській та на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей, Київська, Херсонська, Вінницька області та м. Одеса). За роботи з жовтня 2015 року, мобільні бригади виявили та надали допомогу понад 26 000 жінок та членів їх сімей, 6 000 з яких тільки в 5 Східних регіонах, де реалізувався проект за підтримки Фонду народонаселення ООН.

Інформація про проект: Проект «Комплексний підхід до вирішення проблем гендерно зумовленого насильства та насильства по відношенню до хлопчиків, дівчат, жінок та чоловіків в східних регіонах України» впроваджується в Донецькій та Луганській області. Проект, фінансований ЮНІСЕФ, спрямований на підтримку діяльності 15 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги Донецької та Луганської області, які надають соціально-психологічні послуги потерпілим від насильства.

Основні завдання проекту:

1) забезпечення включення цільової групи «діти» в роботу мобільних бригад психосоціальної допомоги, які працюють в Донецькій та Луганській областях;

2) проведення тренінгів та навчань для членів мобільних бригад соціально-психологічної допомоги та інших надавачів послуг в регіонах проекту щодо надання послуг дітям , які постраждали від насильства;

3) покращити та забезпечити якісне та комплексне надання соціальних послуг місцевими органами дітям, які постраждали від насильства.

Мета: здійснення оцінки потреб, можливостей та ресурсів ключових установ, організацій, центрів, які надають соціально-психологічну допомогу постраждалим від ґендерного, у т.ч. домашнього, насильства, та насильства по відношенню до хлопчиків, дівчат в районах, містах Луганської та Донецької областей.

 

Завдання:

 

  1. Зібрати інформацію про діючі установи, центри та організації, які надають соціально-психологічну допомогу постраждалим від ґендерного, у т.ч. домашнього, насильства та насильства по відношенню до хлопчиків, дівчат у місцях дислокації мобільних бригад соціально-психологічної допомоги в Донецькій та Луганській областях.

 

  1. Проаналізувати наявні соціальні послуги для постраждалих від насильства дітей, жінок та чоловіків, які надаються державними та недержавними організаціями, та кадрові ресурси щодо надання соціально-психологічної допомоги у місцях дислокації мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.

 

Термін виконання аналізу: до 4 лютого 2018 р.

Остаточний варіант завдань буде обговорюватись з переможцем конкурсу з урахуванням часу та ресурсів, необхідних для підготовки, проведення аналізу та написання звіту та презентації. Результати аналізу, методологія, інструменти, звіт та презентація передаються у власність замовника.

Вимоги до оформлення заявки:

Заявки на участь в конкурсі для проведення дослідження приймаються від експертів та надавачів послуг у вигляді пакету документів, який повинен містити наступне:

  • стислу програму проведення аналізу (план проведення, методологія);
  • бюджет (у гривнях);
  • резюме виконавця чи команди виконавців;
  • список робіт подібного змісту, проведених за останні три роки;
  • документ, що підтверджує фізичну або юридичну особу, ФОП.

УФГЗ гарантує дотримання авторських прав та конфіденційності щодо всіх об’єктів інтелектуальної власності, поданих у складі пропозицій.

Пакет документів надсилайте програмному асистенту, Вікторії Мельник, на електронну пошту victoria.melnyk@healthright.org до 03 січня 2018 року.